Jerzy Dudek

i

Autor: Andrzej Lange / SE Jerzy Dudek

Zaskakujące plotki o Jerzym Dudku! Usłyszą o nim miliony, jeśli się to potwierdzi

2021-07-01 9:33

Jerzy Dudek grał w czołowych klubach świata. Były golkiper w swoim piłkarskim CV ma zarówno Liverpool jak i Real Madryt. Z "The Reds" sięgnął po triumf w Lidze Mistrzów. Dudek korzysta już z uroków sportowej emerytury. Nagle w mediach społecznościowych pojawiły się zaskakujące plotki na jego temat. Jeśli te zostaną potwierdzone, o polskim bramkarzu znów usłyszą miliony.

Jerzy Dudek był uwielbiany przez kibiców reprezentacji Polski. Wybitny kadrowicz grał dla czołowych zespołów na świecie. Po triumfie w Lidze Mistrzów z Liverpoolem przeniósł się na Santiago Bernabeu. Dudek w Realu Madryt nie grał zbyt wiele, ale i tak zapracował sobie na wielki szacunek. Młodsi kibice mogą nie kojarzyć go z boiska. Niewykluczone, że niedługo będą mogli zagrać nim w grze FIFA 22. Pojawiły się plotki, że ten będzie mógł się pojawić w trybie Ultimate Team jako nowa "Ikona". Wszystko na to wskazuje! Kibice i gracze są niemal pewni, dzięki danym ujawnionym przez profil "FUTWatch" na Twitterze.

Jerzy Dudek będzie w grze FIFA 22?

Wyciekły nowe pliki gry FIFA 21. Profil "FUTWatch" znany z ujawniania różnych informacji na temat najpopularniejszej produkcji piłkarskiej zaprezentował nowe kluby dodane do gry. Wśród zespołów takich jak Viareggio, Altay SK, Real Tamale United czy Viktoria Berlin pojawiły się także polskie ekipy Concordia Knurów oraz GKS Tychy. Drużyny znad Wisły na pewno nie będą dostępne do gry. Wszystkie karty Ikon mają jednak zawarte podsumowanie kariery, a Concordia i GKS to ekipy, w których Dudek zaczynał karierę.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia

- Abedi Pele, Antonio Di Natale, Jerzy Dudek, Ivan Cordoba, Joe Cole, Robbie Keane, Tim Cahill i Alekandr Mostovoi. Wszystkie pozostałe zespoły awansowały do wyższych lig lub są nielicencjonowane - twierdzi jeden z kibiców, wskazując na możliwe nowe karty Ikon. Inni kibice doszli do podobnych wniosków. Czy tak się właśnie stanie? Przekonamy się o tym zapewne tuż przed premierą FIFA 22!

QUIZ: Kompromitacje i sukcesy Polaków na Euro i MŚ w XXI wieku! Co o nich wiesz?

Pytanie 1 z 23
Zacznijmy od czegoś łatwego! Na który turniej pojechaliśmy jako pierwszy w XXI wieku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze