Bartosz Bereszyński

i

Autor: Cyfrasport Bartosz Bereszyński

Pilne informacje!

Bartosz Bereszyński wypada z reprezentacji Polski! Santos podjął decyzję, powoła innego zawodnika!

2023-03-21 22:39

Pilna wiadomość z obozu reprezentacji Polski. Okazuje się, że zawodnik Napoli dorobił się urazu, który sprawi, że nie będzie w stanie on wystąpić w meczu przeciwko Czechom i Albańczykom. Fernando Santos podjął już decyzję w sprawie piłkarza i zadecydował, że w jego miejsce pojedzie obrońca Panathinaikosu Ateny, Tymoteusz Puchacz.

Pilna wiadomość z obozu reprezentacji Polski! Kontuzji, na nieszczęście, tuż przed meczami z Czechami i Albanią doznał Bartosz Bereszyński. Fernando Santos podjął decyzję, aby za obrońcę Napoli dowołać Tymoteusza Puchacza, który występuje teraz w Panathinaikosie Ateny.

Fernando Santos będzie musiał poradzić sobie bez Bereszyńskiego. Oficjalny komunikat

Informacje na temat kontuzji Bartosza Bereszyńskiego i dowołaniu byłego obrońcy Lecha Poznań przekazał w komunikacie na mediach społecznościowych oficjalny portal Polskiego Związku Piłki Nożnej, "Łączy Nas Piłka".

- Bartosz Bereszyński z powodu urazu nie wystąpi w dwóch najbliższych meczach reprezentacji z Czechami i Albanią. Selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos postanowił w miejsce kontuzjowanego Bereszyńskiego powołać Tymoteusza Puchacza - czytamy na mediach społecznościowych. 

Powodem braku Bereszyńskiego jest kontuzja naciągnięcia jednego z więzadeł w stawie kolanowym. Leczenie tego urazu powinno potrwać przez okres około dwóch tygodni.

Najnowsze