Belgia - Polska TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

i

Autor: TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS Belgia - Polska TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Belgia - Polska TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Liga Narodów: Gdzie obejrzeć mecz Belgia - Polska 8.06.2022? Na jakim kanale mecz Belgia - Polska 8.06

2022-06-08 12:29

Belgia - Polska GDZIE OGLĄDAĆ? Liga Narodów: Belgia - Polska DZISIAJ NA KTÓRYM KANALE? Transmisja TV i stream online Belgia - Polska 8.06.2022 GDZIE OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ? Podopieczni Czesława Michniewicza kontynuują walkę w piłkarskiej Lidze Narodów. Czas na dwa wyjazdowe spotkania - z Belgią i Holandią. Pierwsze z nich zostanie rozegrane na stadionie narodowym w Brukseli. Polska - Walia GDZIE OBEJRZEĆ? Na jakim kanale mecz Belgia - Polska 8.06? Liga Narodów: Gdzie obejrzeć mecz Belgia - Polska 8.06.2022?

Belgia - Polska: Gdzie oglądać mecz Ligi Narodów? Transmisja TV i stream online

W ostatnich dniach wystartował Liga Narodów. Zmagania w już nie aż tak nowych rozgrywkach UEFA nie układają się źle dla naszego kraju, który wciąż się utrzymuje w dywizji A. Podopieczni Czesława Michniewicza wygrali pierwsze spotkanie z Walią 2:1, a teraz czeka ich zdecydowanie poważniejsze wyzwanie. Kadra "Orłów" zagra z Belgami na wyjeździe, na tamtejszym stadionie narodowym. Później kolejnym rywalem w Rotterdamie będzie ekipa Holendrów. O przywiezienie sześciu punktów do Polski będzie naprawdę trudno. Ale nasi zawodnicy dowodzeni przez Roberta Lewandowskiego mogą sprawić niespodziankę. Gdzie oglądać mecz Belgia - Polska w telewizji i internecie?

Mecz Belgia - Polska w telewizji i internecie. Na jakim kanale dzisiaj?

W czym nasi zawodnicy będą upatrywać szans przy okazji meczu Belgia - Polska? - To są dla nas szanse bramkowe i tego będziemy szukać w tym meczu. Myślę, że trafi nam się okazja na kontratak, będzie też taki moment, kiedy trzeba będzie umiejętnie budować grę - wczoraj przy Łazienkowskiej pracowaliśmy trochę nad sposobem rozgrywania piłki. Dzisiaj też popracujemy nad stałymi fragmentami. W tym upatruję naszych szans - powiedział Czesław Michniewicz na przedmeczowej konferencji prasowej.

NIE PRZEGAP! Belgia - Polska. To będzie wyjątkowy mecz dla gwiazdy kadry "Biało-czerwonych"

Ostatnimi czasy nie brakuje wielu dyskusji na temat transferów naszych zawodników. Najgłośniej jest oczywiście o Robercie Lewandowskim. Możliwe, że w Bundeslidze znajdzie się Jacek Góralski. Mówi się również o Grzegorzu Krychowiaku. - Inni zawodnicy nie zgłaszali, że potrzebują jakiegoś dodatkowego czasu wolnego, żeby się z kimś spotkać czy pojechać na jakieś badania. W czasie zgrupowań o tej porze roku takie rzeczy się często zdarzają, ale tym razem nic takiego nie było - dodał.

Zobacz także: Zbigniew Boniek wytypował wynik meczu Belgia - Polska. Nie ma wątpliwości, będzie prawdziwy pogrom

Sonda
Belgia vs Polska - kto wygra?

Belgia - Polska. O której mecz? Gdzie transmisja? Stream w internecie

Mecz Belgia - Polska odbędzie się w środę 8 czerwca. Transmisja ze spotkania Belgia - Polska w TV NA ŻYWO na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Transmisję w Internecie będzie można zobaczyć na stronie sport.tvp.pl oraz w płatnej aplikacji Polsat Box Go. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Relacja z meczu Belgia - Polska na żywo w Internecie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Głos polskiej siatkówki Tomasz Swędrowski: Skomentowałem kilka tysięcy meczów
Najnowsze