Zbigniew Boniek

i

Autor: Marcin Gadomski / SE Zbigniew Boniek

Boniek opublikował wideo z nagim wnukiem. Wylała się fala krytyki

2021-07-29 13:44

Zbigniew Boniek wywołał ogromną burzę w mediach społecznościowych. Po wideo opublikowanym przez prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej internet oszalał z wściekłości. W sieci w komentarzach pojawił się stek wulgaryzmów. Takiej zadymy po tweecie Zbigniewa Bońka jeszcze nie było. Wszystko z powodu materiału wideo.

Ale zadyma! Zbigniew Boniek opublikował na Twitterze szokujące wideo, po którym internet wpadł w furię. Naprawdę trudno uwierzyć, w to, że prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej miał złe intencje, ale popełnił zdecydowane faux pas. Opublikowanie takiego nagrania to zdecydowany błąd i duża niestosowność. W komentarzach od razu wylał się zdecydowany hejt. O co chodzi? Zbigniew Boniek na Twitterze pokazał wideo z treningiem piłkarskim chłopca. - Narodowy model... - żartował "Zibi", mając na myśli oczywiście Narodowy Model Gry PZPN. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że chłopiec był bez koszulki, spodni czy choćby bielizny. Internauci zareagowali momentalnie. Nalegali, by Zbigniew Boniek usunął ten materiał. - Rozumiem dumę z wnuka, ale dla jego dobra proszę to usunąć - napisał Samuel Perreira. - Narodowym modelem to może być @BoniekZibi. Może pobiegłaby pan z wnukiem jak pana Bozia stworzyła? Oglądałbym Face with tears of joy Dziecko trzeba chronić, trzeba myśleć dbać o jego prywatność. Filmik śliczny do albumu rodzinnego nie na TT. Aż dziwne, że algorytm nie zablokował? - komentowała oburzona Dorota Zawadzka, znana jako SuperNiania. "Zero przyzwoitości, zero wyczucia taktu, ogólnie zero", "Z troski o to dziecko, z całego serca zalecam usunąć to nagranie z sieci..." - brzmią kolejne komentarze.

Zbigniew Boniek chwali się wnukiem

i

Autor: Zbigniew Boniek/TWITTER Zbigniew Boniek chwali się wnukiem

Sam Zbigniew Boniek nie odniósł się do tych komentarzy. Trudno uwierzyć w to, że Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej ich nie widział, gdyż w kolejnych godzinach publikował na Twitterze kolejne posty. Szokuje także fakt, że Twitter nie usunął tego wideo bardzo długo. Po czterech godzinach dalej nagranie było dostępne na Twitterze.

Tomaszewski wyznaje, jaki alkohol uwielbiał pić Boniek w czasach kariery!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze