Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Były kadrowicz wystosował apel. Te słowa mogą zaboleć Sousę

2021-10-05 7:33

Rozpoczyna się kolejne zgrupowanie reprezentacji Polski. Jak zawsze jest ono poprzedzone licznymi dyskusjami na temat powołań wystosowanych przez selekcjonera Paulo Sousę oraz podejście Portugalczyka do wykonywania swojego zawodu. Kolejną osobą, która zabrała głos w tej sprawie, jest Kamil Kosowski.

Polska w dalszym ciągu walczy o przepustkę na mistrzostwa świata w Katarze. Przed nią potyczki z San Marino oraz Albanią. Szczególnie istotnie zapowiada się to drugie starcie. Jeżeli "Biało-czerwoni" rozstrzygną je na swoją korzyść, to do listopadowych pojedynków być może będą podchodzili już bez większej presji. Zagwarantują sobie bowiem miejsce w barażach o awans. I już teraz wiadomo, że potyczki te będą stanowiły gigantyczne wyzwanie.

Lewandowski przyleciał prywatnym odrzutowcem do Warszawy - ZDJĘCIA

Pod adresem Paulo Sousy w ostatnim czasie zbierała się krytyka za brak przykładania należytej uwagi do odbywających się w Polsce meczów. Selekcjonera bardzo trudno uświadczyć na pojedynkach PKO Bank Polski Ekstraklasy. Zabrakło go również na starciu Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawa a Leicester. To nie podoba się wielu ekspertom, którzy twierzą, że takie podejście odbiera zawodnikom dodatkową mobilizację, którą mogliby z siebie wykrzesać na oczach selekcjonera.

Zobacz też: Ujawnili nowe informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego! Na te wieści czekali fani

Do tych krytycznych głosów dołącza były kadrowicz, Kamil Kosowski. - Sama obecność selekcjonera kadry narodowej na trybunach ma wpływ na piłkarzy. To jasny sygnał - przyjechałem na twój mecz, pokaż mi, co potrafisz - przyznał na łamach "Przeglądu Sportowego". I posłużył się przykładem Jakuba Kamińskiego, który w potyczce Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław spisał się znakomicie. - Mam nadzieję, że to się zmieni - dodał Kosowski konkludując wątek Sousy.

ZNOKAUTOWANY FERICZE ODWIEZIONY KARETKĄ DO SZPITALA l FAME MMA 11
Najnowsze