Były reprezentant Polski OBRAŻA polski rząd! Co za słowa

2020-09-18 18:23 MD
Wojciech Kowalczyk
Autor: East News Wojciech Kowalczyk

Srebrny medalista igrzysk olimpijskich w Barcelonie, Wojciech Kowalczyk, słynie z tego, że nigdy nie gryzie się w język. Tak było i tym razem, kiedy na celowniku "Kowala" znaleźli się polscy rządzący. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa i faktu, że jedno z obostrzeń zakazuje obecnie lotów pomiędzy Polska a Hiszpanią, gdzie mieszka córka byłego piłkarza.

Choć z pandemią żyjemy już od ponad pół roku, to w dalszym ciągu nie jest łatwo. Społeczeństwo cały czas musi bowiem być świadome aktualnej listy obostrzeń i zasad, które obowiązują w walce z koronawirusem. Niektóre są problematyczne, a zwłaszcza dla osób, które często są w podróży i regularnie przemieszczają się pomiędzy różnymi krajami. Niekiedy nawet rodziny muszą zaakceptować brak spotkań, gdyż zwyczajnie nie wszędzie wolno się przemieszczać.

Cezary Kucharski oskarża Roberta Lewandowskiego. Chodzi o 39 mln złotych i loty odrzutowcem

Na liście krajów, z którymi Polska aktualnie nie utrzymuje bezpośrednich połączeń lotniczych, jest Hiszpania. Dla wielu osób stanowi to spory kłopot, gdyż Półwysep Iberyjski bez wątpienia jest popularnym kierunkiem tak emigracyjnym, jak i wypoczynkowym. Na zachodzie Europy na co dzień mieszka m.in. córka Wojciecha Kowlaczyka, która w aktualnej sytuacji ma spore problemy z podróżami do ojczyzny. Bardzo bezpośrednio skomentował to "Kowal".

To nie pierwszy raz, kiedy Kowalczyk w bardzo ostrych słowach odnosi się do polityków i podejmowanych przez nich działań. A podejmowanie przez rządzących takich wyborów jak ostatnio bez wątpienia nie sprawi, że były znakomity zawodnik spojrzy na nich przychylniejszym okiem. Choć nie o to oczywiście w rządzeniu chodzi...

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze