Cezary Kucharski

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Cezary Kucharski

Walka trwa

Cezary Kucharski pokazał zdjęcie ze szpitala. Walczy o powrót do zdrowia! Padły ważne słowa

2023-01-31 16:33

Mija dokładnie rok od początku walki Cezarego Kucharski o powrót do zdrowia. Za byłego reprezentanta Polski kciuki trzymała cała Polska. Cezary Kucharski opublikował na swoim Twitterze zdjęcie, na którym widać początki walki o odzyskanie pełnej sprawności nad ciałem.

Cezary Kucharski na początku 2022 roku przez miesiąc był w stanie śpiączki farmakologicznej w trakcie walki z groźną chorobą. 31 stycznia mija rok od początku walki o powrót do zdrowia. Były reprezentant Polski opublikował na Twitterze fotografię, na której widać go podłączonego do poważnej aparatury. Kucharski przyznał, że powrót do pełni zdrowia wciąż trwa, więc nie zamierza "odpalać szampana".

Iga Świątek zrobiła wstrętnego psikusa koleżance. Prawda wyszła na jaw dopiero po latach, tenisistka nie mogła ukryć zażenowania

Cezary Kucharski pokazał zdjęcie ze szpitala. Walczy o powrót do zdrowia

Cezary Kucharski w rocznicę feralnych zdarzeń postanowił podziękować wielu osobom, które przekazywały mu dużo pozytywnej energii i za całe wsparcie, które otrzymał.

- Równo rok temu 31.01.2022 znalazłem się w szpitalu i zacząłem walkę. Otwierać szampana, póki co nie będę, bo walka z chorobą trwa nadal, ale jestem dobrej myśli, że wyjdę z tego. Zawsze też będę wdzięczy za wsparcie, które otrzymałem w tym czasie, bo to nieoceniona dawka energii - napisał Cezary Kucharski na Twitterze.

Na co choruje Cezary Kucharski?

Cezary Kucharski na początku leczony był na zapalenie płuc. Było ono jednak związane z bardzo nietypową chorobą vasculitis anca, czyli układowym zapaleniem naczyń.

Jak informuje portal Medonet.pl, to grupa schorzeń, w których dochodzi do uszkodzenia naczyń krwionośnych przez proces zapalny.

Sebastian Mila o szansach Rakowa na mistrzostwo Polski. "Może spokojnie myśleć o tym, jak..."

Jan Tomaszewski wybiera nowego selekcjonera reprezentacji Polski
Najnowsze