Cezary Kucharski

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Cezary Kucharski

Wyjątkowa fotografia

Cezary Kucharski przekazał wyśmienite informacje. Ruszyła lawina komentarzy, nie ukrywał radości

2022-12-14 12:54

Cezary Kucharski miał bardzo trudny początek roku. Jego stan zdrowia pogorszył się w bardzo szybkim tempie i istniało poważne zagrożenie jego życia. Na szczęście wszystko potoczyło się dobrze i były reprezentant Polski z każdym tygodniem wraca do zdrowia. Świadczy o tym również najnowsza fotografia, jaką Kucharski zamieścił w mediach społecznościowych. Byłego piłkarza radość wręcz rozpierała.

Na początku 2022 roku polską piłką wstrząsnęły informacje o stanie zdrowia Cezarego Kucharskiego. Były reprezentant Polski, a następnie menedżer piłkarski, który przez wiele lat współpracował z Robertem Lewandowskim nagle zapadł na tajemniczą chorobę. Przez dłuższy czas nie wiadomo było, co dokładnie dolegało byłemu piłkarzowi, jednak doniesienia brzmiały niepokojąco.

Cezary Kucharski przekazał świetne wiadomości. Lawina komentarzy

Później okazało się, że Kucharski cierpi na układowe zapalenie naczyń krwionośnych. Choroba ta wymaga bardzo długiej i żmudnej rehabilitacji. - Przejawia się ona tym, że źle funkcjonuje układ odpornościowy człowieka. Miałem poważne kłopoty z oddychaniem, więc żeby mnie ratować, lekarze zdecydowali o wprowadzeniu w stan śpiączki farmakologicznej i podłączeniu do aparatury wspomagającej oddychanie - powiedział Kucharski w rozmowie z portalem WP SportoweFakty. Na szczęście kondycja byłego piłkarza jest coraz lepsza, o czym świadczy najnowsza fotografia.

Kucharski pokazał zdjęcie ze stoku narciarskiego w pełnym, narciarskim rynsztunku. - 14.04 wychodziłem ze szpitala na wózku inwalidzkim i niepewny, czy będę mógł chodzić! Dziś spełniam swoje marzenie powrotu do sprawności i jazdy na nartach. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy mi w tym pomogli i wspierali. Dziękuje - napisał Kucharski na Twitterze. Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy wspierających byłego zawodnika i fani wyrażali radość z postępów w dochodzeniu do zdrowia.

Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze