Tak zmieniał się Cezary Kucharski

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Ruszył wielki proces

Cezary Kucharski skomentował proces z Robertem Lewandowskim. Użył żeglarskiego żargonu

2023-02-02 15:33

Proces pomiędzy Robertem Lewandowskim i Cezarym Kucharskim rozpoczął się w czwartek w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia. Od razu zapadła bardzo ważna decyzja sądu – proces został utajniony. Kucharski po posiedzeniu sądu nie chciał komentować sprawy, ale wypowiedział się w mediach społecznościowych.

Kucharski jest oskarżony o szantażowanie Roberta Lewandowskiego. Zdaniem Lewandowskiego Kucharski miał próbować wymusić od niego 20 milionów euro za milczenie w sprawie nieprawidłowości finansowych. Pełnomocnicy Lewandowskiego zawnioskowali o utajnienie procesu, a sąd się do tego wniosku przychylił. Z jednym wyjątkiem: jawne będzie posiedzenie, na którym sąd przesłuchiwać będzie taśm z nagraniami z rozmowami pomiędzy Kucharskim a Lewandowskim.

- W żeglarskim żargonie mówiąc: zwrot przez rufę-chciałem pełnej jawności procesu,niestety pomimo wcześniejszej obietnicy wczoraj Lewandowski wniósł o utajnienie CAŁEGO PROCESU! 2.Sąd uwzględnił nasz wniosek,biegły przyjrzy się nagraniom i oceni ich autentyczność – napisał na Twitterze Kucharski.

Ruszył proces Robert Lewandowski kontra Cezary Kucharski

Nagrania z rozmów pomiędzy Lewandowskim a Kucharskim zostaną wysłane do Instytutu Ekspertyz Sądowych, gdzie będą badane nagrania na wniosek sądu. Opinia biegłych zajmie trochę czasu i sprawa się odwlecze. Najwcześniej w wakacje będzie przeprowadzane postępowanie dowodowe. Wówczas też w sądzie powinni pojawić się również Lewandowscy.

- To będzie bardzo techniczna rozprawa, na której sąd odtworzy nagrania, które uzna za autentyczne. Dopiero potem będzie prowadził postępowanie zawodowe w zakresie oceny treści słów i zachowań obu panów – mówi kolejny z adwokatów Kucharskiego, Oskar Sitek.

Co oznacza gest Lewandowskiego?
Sonda
Kto Twoim zdaniem ma rację w konflikcie Lewandowscy - Kucharski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze