Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfrasport Czesław Michniewicz

Zaskakujące informacje

Czesław Michniewicz mierzył wysoko! Miał zaoferować się klubowi z Premier League

2023-02-25 18:32

Czesław Michniewicz po rozstaniu z reprezentacją Polski wciąż nie znalazł zatrudnienia, ale zdaje się, że 53-latek wcale nie zamierza robić sobie jakiejś dłuższej przerwy. Niedawno pojawiły się informacje, że starał się o posadę w szkockim Aberdeen, a teraz, zdaniem jednego z angielskich dziennikarzy, miał zgłosić się do klubu z Premier League!

Czesław Michniewicz, mimo spełnienia wszystkich celów sportowych, nie zdołał utrzymać posady selekcjonera reprezentacji Polski. Dobre wyniki mogą mu pomóc w poszukiwaniu nowej pracy i jeszcze niedawno wydawało się, że były trener polskiej kadry przejmie drużynę z solidnej, europejskiej ligi – szkockie Aberdeen. To się nie udało, ale Michniewicz wciąż jest aktywny w poszukiwaniu nowej pracy i najnowsze doniesienia w tej sprawie są co najmniej sensacyjne!

Michniewicz chciał przejąć drużynę w Premier League?

Zdaniem jednego z angielskich dziennikarzy związanych z Southampton były selekcjoner reprezentacji Polski miał się zaoferować do prowadzenia właśnie tej drużyny! Niedawno „Święci” zwolnili trenera i nic dziwnego, bowiem znajdują się w strefie spadkowej Premier League. Drużyna Jana Bednarka miała jednak zrezygnować z Michniewicza z racji braku doświadczenia w prowadzeniu drużyny na tym poziomie rozgrywkowym.

Były selekcjoner reprezentacji Polski, Czesław Michniewicz, ostatnio skontaktował się z Southamptonem, aby wyrazić zainteresowanie stanowiskiem menedżera. Awansował z Polską do 1/8 finału MŚ i ma doświadczenie w bronieniu się przed spadkiem w Polsce. Nie miał jednak doświadczenia w Premier League – napisał na Twitterze Benjy Nurick.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze