Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz o wielkim problemie reprezentacji Polski! Tego brakuje, nikt nie zrobił z tym nic od lat

2022-04-06 12:17

Czesław Michniewicz postanowił powiedzieć o dużym problemie reprezentacji Polski. Selekcjoner w rozmowie z programem "Pogadajmy o piłce" autorstwa kanału meczyki.pl, powiedział o wielkim zaniedbaniu, z jakim muszą zmagać się Biało-Czerwoni. Jak sam stwierdził były opiekun warszawskiej Legii, z tym problemem nikt nie zrobił nic od lat.

Czesław Michniewicz wziął udział w programie "Pogadajmy o piłce" kanału meczyki.pl, w którym powiedział o dużym problemie, z jakim musi mierzyć się kadra "Biało-Czerwonych". Jak przyznaje selekcjoner, wszystko jest sprawką wieloletnich zaniedbań, przez które teraz odciskają piętno na warunkach reprezentacji.

Ewa Bilan-Stoch wyznała, co by robiła, gdyby była mężczyzną. Powiedziała o małej rzeczy, którą chciałaby mieć, nie ma cienia wątpliwości

Czesław Michniewicz o dużych problemach reprezentacji. Wszystko przez wieloletnie zaniedbania

Jak przyznał Czesław Michniewicz w rozmowie z "meczyki.pl", spotkał się on z premierem Mateuszem Morawieckim, z którym rozmawiali na temat spraw reprezentacji Polski. Jak przyznał selekcjoner, w trakcie spotkania zwrócił on uwagę na duży problem, jakim jest brak bazy dla reprezentacji Polski. 

- Brak bazy. To jest olbrzymi problem. Zawsze musimy radzić sobie sami, sztukować, teraz na Stadionie Śląskim, dzięki uprzejmości Stadionu Śląskiego mogliśmy trenować w dobrych warunkach. Zwłaszcza te mecze przed tą wiosną i jesienią powodują różne problemy. Po naszym wyjeździe zrobiła się zima, to mielibyśmy olbrzymi problem, gdzie trenować i ten problem jest nierozwiązany od lat - mówił Michniewicz w rozmowie z "meczyki.pl".

Po tym zachowaniu Lewandowskiego wielu się wściekło. Kapitan znalazł się na cenzurowanym, zdecydowane reakcje

Aby zobaczyć zdjęcia Czesława Michniewicza, przejdź do galerii poniżej.

Tego brakuje polskiej piłce. Michniewicz zwraca uwagę na poważny problem

Jak przyznaje Czesław Michniewicz, zbudowanie takiego ośrodka na pewno by pomogło, zważając na fakt, że obecnie wszystkie drużyny narodowe w piłce nożnej muszą korzystać z zewnętrznych obiektów, co pochłania duże środki finansowe.

- To są olbrzymie środki, które związek wydaje na hotele zewnętrzne i myślę, że to ma sens, żeby  ten ośrodek dostał i to jest punkt wyjścia. (...) Nawet Czarnogóra, czy inne małe federacje mają i to jest takie zaniedbanie. - mówił Michniewicz.

Jan Tomaszewskim o hejcie na Czesława Michniewicza. Stanowcze słowa legendy
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy na MŚ 2022 w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze