Cezary Kulesza, Czesław Michniewicz

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Cezary Kulesza, Czesław Michniewicz

Przerywa milczenie

Czesław Michniewicz przerwał milczenie. Zabrał głos w sprawie premii, przyznał to wprost

2022-12-07 7:41

Zaproponowano premie czy nie? Rząd twierdzi, że premii dla naszych zawodników za wyjście z grupy nie będzie i rozmawiano na temat budżetu na finansowanie młodych piłkarzy. Nagrania z kanału Łączy Nas Piłka i kolejne wypowiedzi wskazują, że temat jednak był. W końcu milczenie przerwał także trener Czesław Michniewicz. Co powiedział w tej sprawie?

Czesław Michniewicz zabrał głos w sprawie afery, która wstrząsnęła polskim futbolem. Selekcjoner reprezentacji postanowił przemówić w kwestii premii dla piłkarzy od rządu. Choć PZPN ma otrzymać pieniądze także na rozwój futbolu w kraju, to temat premii najprawdopodobniej także się pojawił na zgrupowaniu. Przypomnijmy, że premier Mateusz Morawiecki pojawił się na zgrupowaniu reprezentacji w dniu wylotu. Spędził z piłkarzami kilkanaście minut.

Cezary Kulesza wyznał prawdę o relacjach z Michniewiczem. Nie owijał w bawełnę, tak to wygląda naprawdę

Afera z premiami. Czesław Michniewicz przerwał milczenie

Czesław Michniewicz postanowił wypowiedzieć się na temat afery, która wstrząsnęła polską kadrą. W kilku słowach zapowiedział kontynuację zdradzenia szczegółów całej historii.

- Załatwiliśmy to w moment, ale to nie jest temat na telefon. W czwartek udzielę wywiadu w tej sprawie – powiedział Czesław Michniewicz dla portalu SportoweFakty.wp.pl.

Wojciech Szczęsny walczy o tytuł sportowca roku. Zobacz najlepsze memy po mundialu.

Jak informował w poniedziałek „Super Express”, temat premii miał zatrzymać się na 50 milionach złotych, które miały zostać rozdzielone między piłkarzy i sztab w stosunku 80%-20%. Premier Mateusz Morawiecki przyznał jednak, że żadnych dodatkowych pieniędzy dla piłkarzy nie będzie!

Tak wielkiego rozczarowania Cristiano Ronaldo się nie spodziewał. Jego słowa wyglądają komicznie

MŚ Katar 2022: Jak Polacy poradzili sobie na mundialu?

Reprezentacja Polski wyszła z grupy mistrzostw świata pierwszy raz od 1986 roku. Biało-czerwoni zremisowali z Meksykiem, następnie pokonali Arabię Saudyjską, a na koniec przegrali z Argentyną. Dzięki temu w 1/8 finału zmierzyli się z Francuzami. Porażka 1:3 zakończyła nasz udział na mundialu.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Tomaszewski ocenia Michniewicza za mecz z Arabią Saudyjską!
Najnowsze