Jan Tomaszewski

i

Autor: Tomasz Radzik SE Tak wygląda dom Jana Tomaszewskiego

Dom Jana Tomaszewskiego skrywa wielki sekret! Spadniecie z krzesła, prawda wyszła na jaw po długich latach!

2022-04-17 10:02

Starsi kibice reprezentacji doskonale pamiętają Jana Tomaszewskiego z jego występów w koszulce z orzełkiem na piersi, z kolei młodsi sympatycy Biało-czerwonych mogą kojarzyć legendarnego golkipera z jego roli eksperta piłkarskiego oraz licznych wywiadów, w których Jan Tomaszewski nie gryzł się w język i brutalnie oceniał kolejne mecze reprezentacji Polski. Mało kto jednak może zdawać sobie sprawę z tego, jak na co dzień mieszka Jan Tomaszewki, a okazuje się, że jego posiadłość skrywa ogromną tajemnicę.

Jan Tomaszewski ma za sobą wspaniałą karierę, bowiem jego nazwisko jest jednym z pierwszych, które nasuwa się na myśl przy okazji meczu z Anglią na Wembley w 1973 roku, bowiem to właśnie golkiper Biało-czerwonych "zatrzymał Anglię", dzięki czemu Polacy zremisowali 1:1. Młodszym kibicom z kolei Jan Tomaszewski może kojarzyć się z ostrymi wypowiedziami - przede wszystkim pod adresem Paulo Sousy, ale również nowego selekcjonera i całej reprezentacji Polski. O ile ciężko wyobrazić sobie kibica, który nie wiedziałby kim jest Jan Tomaszewski, to lwia część fanów nigdy nie miała okazji zobaczyć, jak mieszka Jan Tomaszewski - aż do teraz. Okazuje się, że posiadłość legendy reprezentacji Polski skrywa ogromny sekret.

Anna Lewandowska była o krok od załamania! Po czasie zdecydowała się to ujawnić problemy ze zdrowiem, to były trudne chwile

Tak mieszka Jan Tomaszewski! Posiadłość legendy reprezentacji Polski skrywa wielki sekret. Prawda wyszła na jaw dopiero po latach

Jan Tomaszewski w ostatnich tygodniach zaprosił w swoje progi "Super Express" i zdecydował się pokazać, jak mieszka na co dzień. O ile większość pomieszczeń nie różni się zbytnio od tego, co możemy znać z naszych własnych domów, to legenda reprezentacji Polski postanowiła urządzić sobie kącik, w którym trzyma swoja niecodzienną kolekcję. Jako piłkarz, Jan Tomaszewski miał okazję odwiedzić wiele zakątków świata i jak się okazuje, z każdej swojej podróży przywoził kolejny "eksponat" do swojej kolekcji. Na sam widok specjalnego pokoju Jana Tomaszewskiego aż kręci się w głowie. To trzeba zobaczyć! Sprawdźcie, jaką tajemnicę kryje dom Jana Tomaszewskiego, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Thomas Thurnbichler bez ogródek o zachowaniu Stocha i Kubackiego! Nowy trener polskich skoczków wyraził się jasno

Sonda
Czy Jan Tomaszewski nadawałby się na selekcjonera reprezentacji Polski?
Najnowsze