Autor: Marcin Gadomski / Super Express Izrael - Polska STREAM ONLINE NA ŻYWO Eliminacje ME Izrael - Polsk STREAM LIVE w INTERNECIE Izrael - Polska TRANSMISJA ONLINE

El. Euro 2020: Polska - Łotwa 2:0. KTO STRZELAŁ GOLE 24.03.2019?

2019-03-24 22:59

Mecz Polska - Łotwa w el. Euro 2020 już za nami. Biało-czerwoni do tego spotkania przystępowali w roli zdecydowanych faworytów. Nasi piłkarze na otwarcie eliminacji pokonali na wyjeździe Austrię w teoretycznie najtrudniejszym meczu w kalendarzu. W drugim spotkaniu jednak wcale łatwiej nie było. Dopiero w końcówce Polacy dopięli swego i wygrali 2:0. Kto strzelał gole w meczu Polska - Łotwa 24.03.2019?

Mecz Polska - Łotwa w el. Euro 2020 zapowiadał się na prawdziwe święto dla polskich kibiców. Biało-czerwoni fani tłumnie pędzili na PGE Narodowy w Warszawie z nadzieją na oklaskiwanie kolejnych goli podopiecznych Jerzego Brzęczka. Mieli ku temu przynajmniej dwa powody. Pierwszy - potencjał obu zespołów. Już przed pierwszym gwizdkiem nie było wątpliwości, że nasza drużyna narodowa na papierze jest przynajmniej dwie klasy lepsza od niedzielnych rywali. Oczywiście futbol uwielbia niespodzianki, ale wszyscy mieliśmy nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem. Po drugie - nasz zespół bardzo udanie rozpoczął eliminacje do przyszłorocznego czempionatu Starego Kontynentu. Polska wygrała w Wiedniu z Austrią. Po raz kolejny błysnął Krzysztof Piątek. Napastnik AC Milan kilka minut po tym, jak wszedł na boisko z ławki rezerwowych strzelił gola na 1:0. Jak się później okazało, było to rozstrzygające trafienie. Czy "Piona" strzelił także w kolejnym meczu. Kto strzelił gole dla Polski w meczu z Łotwą?

Kto strzelał gole w meczu Polska - Łotwa 24.03.2019?

Mecz Polska - Łotwa nie był spacerkiem, choć wielu spodziewało się, że tak właśnie będzie. Biało-czerwoni grali długo bardzo słabo. Dopiero w drugiej połowie zespół Brzęczka trochę się rozruszał. Na gole musieliśmy już czekać niemal do samej końcówki. Najpierw, w 76. minucie, dośrodkowanie Arkadiusza Recy na gola zamienił Robert Lewandowski. Wynik meczu na 2:0 dla Polski ustalił w 84. minucie Kamil Glik po wrzutce z rzutu rożnego. Po dwóch meczach Polacy znajdują się na czele grupy G, mając komplet sześciu punktów.

Polska - Łotwa 2:0 (0:0)
Bramki: Robert Lewandowski 76, Kamil Glik 84