El. Euro 2020: Słowenia - Polska SKŁADY. Zagramy bez Glika!

2019-09-06 19:24 MD
Krzysztof Piątek, reprezentacja Polski
Autor: Marcin Gadomski Krzysztof Piątek cieszy się z gola dla reprezentacji Polski

WYJŚCIOWY SKŁAD Polski, Słowenia - Polska. Składy na mecz Słowenia - Polska. Skład Polska. JAKI SKŁAD na mecz Słowenia - Polska? Przed reprezentacją Polski bardzo ważny mecz w kontekście awansu na mistrzostwa Europy 2020. Jeżeli biało-czerwoni uporają się ze Słowenią na stadionie w Lublanie, to będą już naprawdę o krok od kwalifikacji na europejski czempionat. Znamy już wybory selekcjonera Jerzego Brzęczka i wyjściowy skład biało-czerwonych na to spotkanie!

Przed meczem Polaków ze Słoweńcami największą zagadką wśród kibiców biało-czerwonych było to, czy ostatecznie zdoła wykurować się Kamil Glik. Selekcjoner nie zdecydował się podjąć tego ryzyka i na środku obrony postawił na duet Michał Pazdan - Jan Bednarek. W bramce natomiast ujrzymy Łukasza Fabiańskiego. Jak zapowiedział Brzęczek, to własnie golkiper West Ham United będzie podstawowym golkiperem polskiego zespołu w jesiennych meczach eliminacyjnych do mistrzostw Europy.

Największe nadzieje w kwestii zdobywania bramek wiążemy oczywiście z napastnikami. Za grę na szpicy odpowiadać na stadionie w Lublanie będą Robert Lewandowski oraz Krzysztof Piątek.

WYJŚCIOWE SKŁADY NA MECZ SŁOWENIA - POLSKA:

Słowenia: Oblak - Stojanovič, Struna, Mevlja, Balkovec - Iličić, Krhin, Kurtič, Verbič - Bezjak, Šporar

Polska: Fabiański - Kędziora, Pazdan, Bednarek, Bereszyński - Krychowiak, Klich - Zieliński, Grosicki - Piątek, Lewandowski

Najnowsze