Polska - Kazachstan w TV. Gdzie transmisja NA ŻYWO i STREAM ONLINE?

2017-09-04 22:12 Maciej Wdowiarski
Robert Lewandowski, Kamil Grosicki, Czarnogóra - Polska, reprezentacja Polski, piłka nożna
Autor: CYFRA SPORT

Eliminacje mistrzostw świata 2018 NA ŻYWO, mecz Polska - Kazachstan LIVE. Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE w Internecie za darmo? W ósmej kolejce kwalifikacji do rosyjskiego mundialu biało-czerwoni podejmują u siebie Kazachstan i będą chcieli zatrzeć fatalne wrażenie z piątkowego starcia z Danią. Z jakim skutkiem? Gdzie oglądać mecz Polska - Kazachstan w telewizji i Internecie?

RELACJA LIVE - KLIKNIJ

Przed meczem z Danią wszyscy polscy kibice byli pełni wiary w zwycięstwo i w to, że awans na mundial można wywalczyć jeszcze we wrześniu. Tymczasem starcie w Kopenhadze brutalnie sprowadziło wszystkich na ziemię - zarówno fanów, jak i samych zawodników czy sztab szkoleniowy. Biało-czerwoni zagrali dramatycznie słabo w każdej formacji, a niewidoczni byli ci, od których oczekiwaliśmy najwięcej. Z kolei gospodarzom wychodziło wszystko, dlatego też pogrom 4:0 nikogo nie powinien specjalnie dziwić, bo nasz zespół zwyczajnie na to zasłużył.

Całe szczęście już w poniedziałek dostanie szansę do rehabilitacji. I chyba trudno było o lepszego rywala na wysokie zwycięstwo i poprawę humorów. Do Warszawy przyjedzie bowiem Kazachstan, najsłabsza drużyna grupy E, która w siedmiu spotkaniach nie wygrała ani razu, dwukrotnie zremisowała i przegrała pięć razy. Polacy mają okazję bardzo szybko zatrzeć fatalne wrażenie, jakie pozostawili po sobie w Danii. Żaden inny wynik niż zwycięstwo nie wchodzi w grę, bo kolejna strata punktów może mocno skomplikować doskonałą dotychczas sytuację biało-czerwonych w kontekście walki o awans. A dodatkowo kibice oczekują, że na PGE Narodowym obejrzą prawdziwą strzelaninę. Oby faktycznie Robert Lewandowski i spółka szybko podnieśli się po piątkowej klęsce.

Mecz Polska - Kazachstan w el. MŚ 2018 rozpocznie się w poniedziałek 4 września o godz. 20:45. Transmisję na żywo śledzić można na Polsacie, Polsacie Sport i płatnej platformie Ipla. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Sport.se.pl zaprasza na relację live z tego spotkania!


Polska - Kazachstan: Łukasz Piszczek jest zdrowy! Może zagrać na PGE Narodowym

El. MŚ 2018: Czy są jeszcze bilety na mecz Polska - Kazachstan?

Eliminacje MŚ 2018: Sytuacja w grupie E. Ile punktów Polska potrzebuje do awansu?