Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik, Karol Linetty

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik, Karol Linetty

Fatalne doniesienia w sprawie reprezentanta Polski! Klamka zapadła, nie wygląda to dobrze

2022-03-23 14:26

W reprezentacji Polski nie brakuje utalentowanych zawodników, którzy podbili polskie boiska i przenieśli się do większych klubów, by tam kontynuować swoje kariery. Jednym z nich jest Karol Linetty, który po transferze z Lecha Poznań najpierw reprezentował barwy Sampdorii, a obecnie Torino. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo.

Kiedy Karol Linetty przechodził z Sampdorii do Torino latem 2020 roku wielu kibiców reprezentanta Polski mogło się zastanawiać, czy to na pewno dobry kierunek i czy pomocnik będzie się tam rozwijać. Jeszcze na początku obecnego sezonu wydawało się, że Linetty może pochwalić się zaufaniem trenera, kiedy to Polak zagrał w trzynastu meczach ligowych z rzędu. Niestety, pod koniec listopada coś się zepsuło i od tamtej pory Linetty pojawił się na murawie zaledwie dwa razy - rozgrywając 90 minut w lidze oraz 61 w pucharze. Obecnie wiele wskazuje na to, że przygoda pomocnika w Torino niebawem dobiegnie końca.

Wielki gest najbliższych rywali reprezentacji Polski! Aż ciężko powstrzymać wzruszenie, nie mogli przejść obojętnie

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

Problemy polskiego piłkarza! Karol Linetty na wylocie z klubu, złe wieści

Po tym, jak polski pomocnik po raz ostatni zameldował się na murawie w połowie lutego, reprezentant Biało-czerwonych ogląda mecze swojej drużyny z ławki lub trybun. Nic nie wskazuje również na to, aby ta sytuacja miała się zmienić w niedalekiej przyszłości. Jak podaje włoskie "Calciomarcato", dni Polaka w Torino są policzone. Jak wynika z doniesień z Italii, zawodnik ma obecnie znajdować się na marginesie w hierarchii ekipy ze stolicy Piemontu.  

Reprezentant Polski był na skraju. Taki styl życia nie przystoi piłkarzowi, powiedział o depresji

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Najnowsze