Paweł Bochniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Paweł Bochniewicz

Będziemy świadkami niespodzianki?

Fernando Santos planuje sensacyjne powołanie do reprezentacji Polski? Tego piłkarza nie widzieliśmy w kadrze już bardzo dawno!

2023-03-02 16:38

Fernando Santos planuje niespodziankę przy powołaniach na pierwszy mecz reprezentacji Polski? Okazuje się, że pod lupą Portugalczyka znajduje się piłkarz, który nie występował w polskiej kadrze od dawna. Czy będziemy świadkami dość niespodziewanego powrotu?

Będziemy świadkami ciekawego powrotu do reprezentacji Polski? Fernando Santos już powoli szuka piłkarzy, których będzie mógł powołać na pierwsze zgrupowanie i powalczyć z nimi o punkty eliminacji mistrzostw Europy. Mówi się, że jednym z powołanych może być Paweł Bochniewicz. Obrońca holenderskiego Heerenveen po raz ostatni w drużynie narodowej zagrał w 2020 roku. Czy zawodnik, który przeżywa dobry okres gry w Eredivisie dostanie szansę i stanie się cennym graczem kadry narodowej.

Paweł Bochniewicz w reprezentacji Polski? Media podają informację

O tym, że Paweł Bochniewicz znalazł się pod lupą Fernando Santosa dowiedzieliśmy się dzięki Sebastianowi Staszewskiemu z Interii, który napisał na swoich mediach społecznościowych, że sztab reprezentacji Polski pojechał oglądać zawodnika w grze.

- Współpracownicy Fernando Santosa podróżują po Europie i obserwują potencjalnych kadrowiczów. Jeden z nich oglądał w Holandii Pawła Bochniewicza, inny wybrał się do Włoch. Ludzi Santosa nie zabrakło także na ligowym klasyku Legia - Widzew. - napisał Staszewski na swoim Twitterze.

Sonda
Czy Fernando Santos awansuje z Biało-Czerwonymi do finałów EURO 2024?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze