Fernando Santos

i

Autor: AP PHOTO Fernando Santos

Padła jasna deklaracja!

Fernando Santos powiedział, czy nauczy się języka polskiego. Padła jasna deklaracja, podjął działanie!

2023-01-24 16:30

Fernando Santos wziął udział w konferencji prasowej, na której przywitał się z dziennikarzami w swojej nowej roli trenera piłkarskiej reprezentacji Polski. W trakcie spotkania z mediami, Portugalczyk został zapytany o to, w jakim języku będzie się porozumiewał z graczami. Padła jasna deklaracja co do języka polskiego, nie pozostawił wątpliwości.

Fernando Santos powiedział o tym, czy nauczy się języka polskiego. W rozmowie z dziennikarzami, szkoleniowiec reprezentacji Polski stwierdził, że jak na razie ze swoimi podopiecznymi w kadrze narodowej będzie rozmawiał w języku angielskim, jednak nie zamierza on na tym poprzestać i w przyszłości zamierza rozmawiać piłkarzami w języku polskim.

Fernando Santos chce rozmawiać z piłkarzami po polsku. Przedstawił jasną deklarację

Jak powiedział Fernando Santos w rozmowie z dziennikarzami, ma on w planach to, aby nauczyć się języka polskiego. Jak przekonuje Portugalczyk, jak na razie nauczył się on już kilku słów. Przez najbliższy czas, gdy Santos będzie zgłębiał tajniki polskiej mowy, będzie porozumiewał się z piłkarzami po angielsku. 

- Będę komunikował się z zawodnikami po angielsku – na murawie, w trakcie treningów, na odprawach. Udało mi się nauczyć kilku polskich słów, mam nadzieję, że za jakiś czas nauczę się polskiego bardziej. - powiedział Fernando Santos w trakcie konferencji prasowej. 

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze