Fernando Santos

i

Autor: Cyfra Sport Fernando Santos

Ważne słowa o Portugalczyku

Fernando Santos przywróci blask polskiej kadrze? "Szybko zjedna sobie szatnię"

2023-02-08 14:46

Fernando Santos wczoraj przyleciał do Warszawy i zabiera się do pracy w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Czy osiągnie sukces z naszymi piłkarzami? Portugalski pomocnik Jagiellonii - Nene uważa, że jego rodak rozwinie ekipę "Biało-czerwonych".

Wniesie olbrzymie doświadczenie

Pomocnik Jagiellonii Nene ceni trenera Fernando Santosa. - To najwybitniejszy szkoleniowiec w portugalskiej piłce na poziomie reprezentacyjnym - powiedział Nene, portugalskim pomocnik Jagiellonii w rozmowie z naszym portalem. - Z drużyną narodową wygrał mistrzostwa Europy, Ligę Narodów, a w rozgrywkach o Puchar Konfederacji zdobył trzecie miejsce. Z pewnością wniesie olbrzymie doświadczenie do polskiej drużyny narodowej. Pomoże w rozwoju młodych zawodników. Będzie ich wprowadzał oraz budował pozycję w zespole - zaznaczył.

Drużyna zawsze jest na pierwszym miejscu

Portugalczyk komplementuje rodaka. Jest przekonany, że Fernando Santos poradzi sobie za sterami polskiej kadry. - Jego największym atutem jest doświadczenie - wyznał. - Nigdy nikogo nie oszukiwał, tylko przedstawiał rzeczy takimi, jakimi są. Pokazał to chociażby podczas pierwszej konferencji w Warszawie, kiedy przyznał, że nie wie nic o lidze, ale obiecał, że będzie ją oglądał. Poza tym to on zawsze jest liderem, w szatni oraz na ławce. Rozumie ludzi, sam jest bardzo ambitny i z pewnością szybko zjedna sobie szatnię, bo w jego filozofii drużyna zawsze jest na pierwszym miejscu - stwierdził Nene na naszych łamach.

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Nene

i

Autor: Cyfrasport Nene strzelił dwa piękne gole dla Jagiellonii
PKO Ekstraklasa Raport 6.02
Najnowsze