Fernando Santos

i

Autor: Cyfrasport Fernando Santos

kolejny zwrot akcji

Fernando Santos selekcjonerem reprezentacji!? Są zdjęcia z Warszawy, to byłaby bomba

2023-01-23 13:54

Na chwilę przed oficjalnym ogłoszeniem nazwiska nowego selekcjonera reprezentacji Polski wciąż mamy więcej plotek, niż potwierdzonych informacji, jednak wiele wskazuje na to, że kadrę obejmie Fernando Santos. Portugalczyk, który po mundialu w Katarze pożegnał się z pracą w reprezentacji Portugalii był widziany dziś w Polsce, o czym poinformował portal Sport.pl. To oznacza jedno. Podczas jutrzejszej konferencji Fernando Santos może zostać ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski.

Od dłuższego czasu kibice reprezentacji Polski zastanawiają się, kto zajmie miejsce Czesława Michniewicza po tym, jak Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się nie przedłużać z nim umowy. Przez ponad trzy tygodnie Biało-czerwoni pozostawali bez selekcjonera, jednak wreszcie Cezary Kulesza poinformował, że nazwisko nowego selekcjonera poznamy we wtorek 24 stycznia o godzinie 13:00, podczas specjalnej konferencji prasowej. Na chwilę przed nią wszystko wskazuje na to, że nowym selekcjonerem Biało-czerwonych będzie Fernando Santos

Fernando Santos obejmie reprezentację Polski?! Były szkoleniowiec Portugalczyków widziany w Polsce, kolejny zwrot akcji

Pomimo zbliżającego się terminu konferencji prasowej, dziennikarze sportowi w Polsce nie mieli sprawdzonych informacji o tym, kogo zdecyduje się zatrudnić Cezary Kulesza. To najpewniej zmieniło się w poniedziałek, kiedy Fernando Santos był widziany w Warszawie, najpewniej tuż przed spotkaniem z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Taka wizyta zaledwie dzień przed zaplanowaną na wtorek konferencją daje niemalże pewność, że to właśnie Portugalczyk będzie nowym trenerem Polaków. 

Fernando Santos selekcjonerem reprezentacji!? Są zdjęcia z Warszawy, to byłaby bomba

68-latek do tej pory zajmował stanowisko selekcjonera reprezentacji Portugalii, jednak został zwolniony ze stanowiska po mistrzostwach świata w Katarze, kiedy to jego podopieczni niespodziewanie odpadli z rewelacją rozgrywek, Marokiem. W 2016 roku sięgnął po mistrzostwo Europy, a trzy lata później wywalczył z Portugalczykami Ligę Narodów.

Sonda
Czy Fernando Santos byłby dobrym selekcjonerem reprezentacji Polski?
Listen to "Jakim selekcjonerem będzie Santos? Linette ZASKOCZYŁA, ROMBEL DO ZMIANY. SuperSport." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze