Fernando Santos

i

Autor: Cyfrasport Fernando Santos

Czekamy na Santosa

Gdzie zamieszka Fernando Santos? Selekcjoner we wtorek pojawi się w Polsce

2023-02-06 16:00

Choć selekcjonerem reprezentacji jest od dwóch tygodni, to faktyczną pracę zacznie dopiero teraz. Fernando Santos (69 l.) we wtorek pojawi się w Polsce i na początku zamieszka w hotelu. Docelowo PZPN ma znaleźć mu inne lokum. Fernando Santos zadebiutuje na stanowisku selekcjonera reprezentacji w marcowym meczu z Czechami.

Decyzja, że Santos ma zamieszkać w stolicy, to całkowita zmiana w porównaniu do tego, jak swoją pracę reprezentacji Polski organizował Paulo Sousa. Rodak naszego selekcjonera pojawiał się w naszym kraju z rzadka, kompletnie ignorując mecze Ekstraklasy. Santos już na powitalnej konferencji prasowej zapowiedział, że chce poznać lepiej Polaków i naszą kulturę, a do tego niezbędne jest przebywanie w Polsce.

Fernando Santos we wtorek przyleci do Warszawy

Santos na pewno będzie przebywał w Warszawie aż do marcowego zgrupowania. Przyjedzie ze swoimi asystentami i żoną, a jeszcze w tym tygodniu ma spotkać się z prezesem Cezarym Kuleszą. Eliminacje do Euro 2024 startują za półtora miesiąca. Mecz z Czechami odbędzie się 24 marca w Pradze, a trzy dni później w Polsce (lokalizacja jeszcze niepotwierdzona) z Albanią.

Cezary Kulesza po wyborze Fernando Santosa na selekcjonera
Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Najnowsze