Eugen Polanski, Hoffenheim

Autor: Eastnews Eugen Polanski, Hoffenheim

Gol Eugena Polanskiego i zwycięstwo Hoffenheim [WIDEO]

2014-03-26 23:52

Eugen Polanski strzelił drugiego gola w obecnym sezonie, a jego Hoffenheim pokonało u siebie Hannover 96 3:1. Reprezentant Polski popisał się bardzo ładnym strzałem z dystansu.

Polanski w 13. minucie meczu doprowadził do remisu 1:1. Polski pomocnik popisał się precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego.

Dla Polanskiego było to drugie trafienie w tym sezonie i siódme w karierze w niemieckiej ekstraklasie w 167. występie. Pierwszego gola w bieżących rozgrywkach zdobył w przegranym 2:4 spotkaniu z FSV Mainz rozegranym w 25. kolejce.

Przełamał się także Bayer Leverkusen, który wygrał pierwszy raz od sześciu spotkań. Aptekarze z Sebastianem Boenischem w składzie pokonali Augsburg 3:1. W drużynie pokonanych od 73. minuty zagrał Arkadiusz Milik.