Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak po przygodach dotarł na zgrupowanie reprezentacji Polski przed Euro 2021! Tej podróży nie zapomni przez lata

2021-05-26 12:46

Zgrupowanie reprezentacji Polski w Opalenicy, tuż przed Euro 2021 rozpoczęło się już przed kilkoma dniami, jednak nie wszyscy kadrowicze dotarli do ośrodka treningowego na czas. Grzegorz Krychowiak, który po zakończeniu obecnego sezonu udał się na wakacje do Egiptu, okazał się ostatnim zawodnikiem reprezentacji Polski, który zameldował się w Opalenicy. Wszystko przez przygody, jakie pomocnik Biało-czerwonych miał po drodze.

Większość zawodników reprezentacji Polski pojawiła się w Opalenicy już w poniedziałek 24 maja, kiedy faktycznie rozpoczęło się zgrupowanie Biało-czerwonych przed Euro 2021. W tym czasu kadrowicze mieli czas na to, aby dobrze przygotować się do zajęć prowadzonych przez selekcjonera reprezentacji Polski, Paulo Sousę oraz wziął udział w konferencjach prasowych, tak jako miało to miejsce w przypadku chociażby Robert Lewandowskiego. Nie wszyscy reprezentanci Polski zameldowali się jednak w Opalenicy na czas. Grzegorz Krychowiak, który miał pojawić się w ośrodku treningowym już w poniedziałek wieczorem, na pierwszy trening stawił się dopiero w środowy poranek. Wszystko przez przygody, jakie pomocnik Lokomotiwu Moskwa miał po drodze do Polski. 

Krychowiak dotarł do Opalenicy

Grzegorz Krychowiak, wraz ze swoją żoną Celią, udali się na wakacje do Egiptu, skąd pomocnik reprezentacji Polski miał przelecieć prosto na zgrupowanie do Opalenicy. W życiu nie wszystko się jednak układa tak, jak to sobie zaplanowaliśmy i brutalnie przekonał się o tym właśnie Grzegorz Krychowiak. Jak donosi portal meczyki.pl, samolot Krychowiaka z Kairu opóźnił się o dwie godziny, w konsekwencji czego pomocnik Biało-czerwonych nie zdążył na przesiadkę. Dopiero we wtorkowy wieczór Krychowiak zameldował się na lotnisku we Frankfurcie nad Menem, a stamtąd prywatnym samolotem przetransportował się do Polski. Teraz jednak Krychowiak jest już w Opalenicy i trenuje z zespołem przez Euro 2021. 

Robert Lewandowski nie wziął udziału w porannym treningu reprezentacji Polski! Wiemy co się stało

Raport z Opalenicy: drugi dzień zgrupowania
Sonda
Ile bramek na Euro 2020 strzeli Robert Lewandowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze