Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Nieszczęśliwy powrót po mundialu

Grzegorz Krychowiak skompromitował się po powrocie z reprezentacji Polski. Zmarnował karnego, a jego zespół odpadł, bolesne sceny

2022-12-23 15:45

Grzegorz Krychowiak nie zaliczył dobrego powrotu do klubu po przerwie mundialowej. Polak wystąpił w meczu Pucharu Arabii Saudyjskiej przeciwko Al-Ittihad FC, gdzie pomylił się w konkursie rzutów karnych. Niestety, pomyłka gracza "Biało-Czerwonych" i jego kolegi z zespołu, Evera Banegi, była bardzo bolesna. Klub Al-Shabab odpadł z rozgrywek o trofeum.

Grzegorz Krychowiak zaliczył bardzo nieudany powrót do klubu z mistrzostw świata w Katarze. Gracz kadry Polski zmarnował bardzo ważny rzut karny, który w dużej mierze przesądził o tym, że jego drużyna pożegnała się z pucharem krajowym. Nagranie reakcji Krychowiaka i jego zmarnowanego karnego obiegło cały internet. To był wyjątkowo słaby mecz w wykonaniu pomocnika.

Grzegorz Krychowiak nie wrócił do klubu w chwale. Przestrzelił bardzo ważny rzut karny

Grzegorz Krychowiak nie błysnął formą w klubie. Mimo że Polak jest jedną z największych gwiazd drużyny  Al-Shabab , to w meczu Pucharu Arabii Saudyjskiej, Polak bardzo zawiódł. Według dziennikarzy sofascore był najgorszym piłkarzem na boisku - nie oddał ani jednego strzału, pięć razy faulował i wygrał zaledwie jeden pojedynek o piłkę. Jakby tego było mało, Polak poniekąd przyczynił się do odpadnięciu swojego klubu z pucharu Arabii Saudyjskiej, marnując rzut karny. Jego klubowy kolega, Ever Banega, także nie popisał się celnością i zarówno Polak, jak i Argentyńczyk nie będę wspominać tego dnia dobrze.

Sonda
Czy Grzegorz Krychowiak powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze