Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak wzburzony pytaniem na konferencji prasowej. Chodzi o byłego selekcjonera kadry

2021-05-27 15:50

Grzegorz Krychowiak uczestniczył w czwartkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski. Doświadczony pomocnik odpowiadał na pytania dziennikarzy, którzy byli ciekawy jego spojrzenia na to, jak ma wyglądać gra reprezentacji w najbliższym czasie. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa usłyszał również pytanie o byłego selekcjonera, jednak jedno ze stwierdzeń, które w nim padło, nieco podenerwowało 31-latka.

Grzegorz Krychowiak od wielu lat jest kluczową postacią w zespole reprezentacji Polski. Środkowy pomocnik odgrywał bardzo ważną rolę w kadrze zarówno za czasów Adama Nawałki jak i Jerzego Brzęczka i wydaje się, że w tej kwestii niewiele zmieni się także w przypadku drużyny budowanej przez Paulo Sousę. Z tego względu na ostatniej konferencji prasowej Grzegorz Krychowiak otrzymał wiele pytań na temat tego, jak powinien funkcjonować polski zespół w trakcie Euro 2021, aby odnieść sukces. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa otrzymał również pytanie o to, czy zaskoczyła go decyzja o zmianie selekcjonera. 31-latek skupił się jednak nie na samym pytaniu, lecz na stwierdzeniu dziennikarza, że za kadencji Jerzego Brzęczka gra obronna reprezentacji wyglądała dobrze.

Raport z Opalenicy. Uraz Arkadiusza Milika. Napastnik na chwilę opuści zgrupowanie

Grzegorz Krychowiak zaskoczony pytaniem o byłego selekcjonera

Reprezentant Polski w swoich wypowiedziach często podkreślał, jak ważna jest obrona w kontekście gry naszej kadry. Krychowiak został zapytany o to, czy zaskoczyła go decyzja o zwolnieniu Jerzego Brzęczka w zasadzie tuż przed Euro 2021. Jednak nie samo to wywołało konsternację u 31-latka, lecz stwierdzenie dziennikarza zadającego pytanie, że za kadencji poprzedniego selekcjonera nie można było mieć pretensji do gry obronnej naszej kadry.

 - Chce mi Pan teraz powiedzieć, że ci wszyscy ludzie, którzy tutaj siedzą i poprzedniego selekcjonera krytykowali teraz nagle mówią „ach szkoda, bo było dobrze”? Krytyka była ogromna, wszystko było źle (…) a teraz próbujesz mi mówić, że jednak nie było tak źle i dobrze graliśmy w obronie… - powiedział Krychowiak, wyraźnie niezadowolony z takiego przedstawienia sprawy.

Ostatecznie Grzegorz Krychowiak nie odpowiedział, jak wpłynęła na niego decyzja o zwolnieniu Jerzego Brzęczka. W zamian za to podkreślił, że na pierwszym zgrupowaniu obrona polskiej drużyny nie funkcjonowała najlepiej i będzie to element, na którym należy się skupić i który trzeba poprawić przed rozpoczęciem Euro 2021.

Łukasz Fabiański naprawdę tak zachowuje się przy żonie. Wydaje się taki spokojny! Małżeńska tajemnica wyszła na jaw

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze