Grzegorz Krychowiak porównał kadry Sousy i Nawałki

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak porównał kadry Sousy i Nawałki

Grzegorz Krychowiak porównał kadry Paulo Sousy i Adama Nawałki. Pomocnik reprezentacji Polski znalazł przepis na sukces na Euro 2021

2021-05-27 14:34

Grzegorz Krychowiak, który jako ostatni z piłkarzy dotarł na zgrupowanie reprezentacji Polski w Opalenicy, tuż przed Euro 2021, był głównym bohaterem ostatniej konferencji prasowej. Wiele pytań dziennikarzy dotyczyło jego debiutu na dużym ekranie, jednak pomocnik Biało-czerwonych musiał również porównać kadry Paulo Sousy i Adama Nawałki. Przy okazji Krychowiak znalazł przepis na sukces na Euro 2021.

Odkąd reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie w Opalenicy, podczas którego piłkarze prowadzi przez selekcjonera Paulo Sousę przygotowują się do Euro 2021, codziennie jeden z piłkarzy Biało-czerwonych uczestniczy w konferencji prasowej. W czwartek 27 maja padło na Grzegorza Krychowiaka, który jako ostatni zameldował się na zgrupowaniu przez liczne przygody, które miał po drodze do Polski. Jedno z pytań, na które musiał odpowiedzieć Krychowiak, dotyczyło różnic pomiędzy kadrami Paulo Sousy i Adama Nawałki. Pomocnik Biało-czerwonych bez problemu wskazał czym różnią się obecnie reprezentanci Polski od tych, którzy jechali na Euro 2016 do Francji, a przy okazji znalazł jeszcze przepis na sukces podczas nadchodzącej imprezy. 

Krychowiak porównał kadry Sousy i Nawałki

- Wydaje mi się, że mamy lepszych zawodników, bardziej doświadczonych, którzy grali na dwóch ostatnich trudnych turniejach. To nie gwarantuje jednak, że będziemy mieli dobry zespół, bo wydaje mi się, że jak porównamy nasze personalnia, nasze indywidualności z Hiszpanami, to nie mamy żadnych szans. Kluczem, żeby osiągnąć sukces i walczyć jak równy z równym jest to, żebyśmy stworzyli odpowiedni kolektyw i dobry zespół. Chodzi o to, żeby każdy za każdego walczył i taka postawa nam zagwarantuje sukces na tej imprezie - powiedział na środowej konferencji prasowej Grzegorz Krychowiak.

Raport z Opalenicy. Uraz Arkadiusza Milika. Napastnik na chwilę opuści zgrupowanie
Sonda
Ile bramek na Euro 2020 strzeli Robert Lewandowski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze