Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak znów się wystroił! Tego się nie da odzobaczyć, hit czy kit?

2022-04-15 13:58

Święta Wielkiej Nocy to czas, w którym każdy chce wyglądać jak najlepiej, kiedy odwiedza swoich bliskich. Gwiazdor reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak (32 l.) zaprezentował swoją propozycję wiosennej stylizacji, która miłośnikom konserwatywnego podejścia do mody może się nie spodobać. Zobaczcie w galerii poniżej, na jaki styl postawił Grzegorz Krychowiak.

Grzegorz Krychowiak odszedł z rosyjskiego Krasnodaru

Grzegorz Krychowiak krótko po rozpoczęciu wojny na Ukrainie jasno zadeklarował, że nie zamierza dalej grać w barwach rosyjskiego klubu FK Krasnodar. Po kilku dniach przepychanek pojawiła się informacja, że Krychowiak przechodzi do AEK Ateny. Znakomicie też zagrał w barażu o mistrzostwa świata ze Szwecją. To po faulu na nim sędzia podyktował rzut karny, który na gola zamienił Robert Lewandowski. - - Szwedzi nie mieli pewności, czy powinna być „jedenastka”? No to ja wam powiem, że jak przeciwnik utrzymuje, że nie wie, czy karny był słuszny, to znaczy, że był on... ewidentny - „Krycha” nie miał wątpliwości, że decyzja arbitra była zasadna. Nie w niej jednak upatrywał przyczyn sukcesu biało-czerwonych.

Grzegorz Krychowiak po wygranym barażu ze Szwecją. "Najważniejsze, że zespół nie wyszedł na miękkich nogach"

Grzegorz Krychowiak: Celia może być wzorem dla Polek. Futbologia Przemka Ofiary

Niecodzienna stylizacja Grzegorza Krychowiaka

Krychowiak jest nie tylko świetnym piłkarzem, ale również człowiekiem dbającym o wygląd. W nowej stylizacji od Balamonte i Kazar postawił przede wszystkim na luz, dlatego marynarka jest szeroka, a ogromne, krótkie spodnie zapewniają idealną wentylację. Dzięki temu Krychowiak będzie mógł nosić się elegancko nawet w te coraz cieplejsze, wiosenne dni. Nie ma też wątpliwości, że Grzegorz na święta wyśmienicie ustroi nie tylko koszyczek, ale również samego siebie.

Grzegorz Krychowiak bardzo szczerze o swojej męskości. Wtedy czuje się naprawdę dobrze

Sonda
Czy AEK Ateny to dobry klub dla Grzegorza Krychowiaka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze