Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Robert Lewandowski

Legenda ostro

Grzegorz Lato bezlitosny dla Roberta Lewandowskiego. Wzburzył się nie na żarty. Wytknął mu jedną rzecz

2023-10-03 18:37

Robert Lewandowski nie zaliczy ostatnich występów w reprezentacji Polski do udanych. Napastnik FC Barcelona zagrał słabo, podobnie jak i cała drużyna i ponownie to w dużej mierze na nim skupiła się krytyka kibiców. Niektórzy domagają się nawet, aby Lewandowski stracił opaskę kapitana. Mocno o zawodniku wypowiedział się legendarny reprezentant Polski, Grzegorz Lato.

Nie pierwszy już raz Robert Lewandowski znalazł się na celowniku kibiców i ekspertów oraz byłych piłkarzy reprezentacji Polski. Choć bez wątpienia napastnik jest najwybitniejszym zawodnikiem w historii rodzimej piłki nożnej, bardzo często jest krytykowany i można odnieść wrażenie, że wiele kibiców za nim nie przepada. A takie występy jak ten z Albanią są pożywką dla krytyków Lewandowskiego.

QUIZ. Jak dobrze znasz reprezentację Polski?!

Pytanie 1 z 10
Kto jest najlepszym strzelcem w historii polskiej kadry?
Robert Lewandowski

Lato mocno o Lewandowskim. Kapitanowi się oberwało

Po ostatnim zgrupowaniu reprezentacji wrócił temat ewentualnego oddania opaski kapitańskiej przez "Lewego". Wielu fanów domagało się takiego ruchu, ale w tej materii raczej nic się nie zmieni. Do całej sytuacji i postępowania piłkarza odniósł się w rozmowie z TVP Sport Grzegorz Lato. Legendarny reprezentant Polski wspomniał o słowach Lewandowskiego, który mówił, że dziwi się, iż młodzi piłkarze z kadry nie podchodzą zapytać go o radę.

To on zastąpi Grzegorza Krychowiaka w kadrze? Legenda nie ma wątpliwości, padły bardzo mocne słowa

- Jako kapitan, on sam powinien porozmawiać z chłopakami. Dziwi mnie, gdy mówi, że jego drzwi są otwarte. Lewandowski jest zasłużony, ale czy któryś młody podejdzie do niego? To on powinien wyjść z inicjatywą do młodych, powiedzieć do nich na przykład: panowie, chodźmy na jedno piwko! - powiedział Lato.

Jan Tomaszewski ostro o Lewandowskim!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze