Reprezentacja Polski

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Emocjonujący mecz w Rotterdamie! Polacy remisują w starciu z Holandią, świetna postawa Łukasza Skorupskiego

2022-06-11 22:50

Reprezentacja Polski w sobotni wieczór zmierzyła się z Holandią. Podopieczni Czesława Michniewicza po zaciętym boju wywieźli 1 punkt z Rotterdamu, ten mecz był bardzo emocjonujący. W pierwszej połowie świetnym strzałem popisał się Matty Cash. Wydawało się, że "Oranje" mieli całe spotkanie pod kontrolą, ale brakowało wykończenia po stronie podopiecznych van Gaala. Kilka razy o wydarzeniach meczowych decydował VAR. W drugiej części spotkania reprezentacja Polski od razu podwyższyła wynik, ale Holendrzy błyskawicznie doprowadzili do remisu.

Holandia - Polska 2:2 (0:1)

Bramki: Cash (19'), Zieliński (49'), Klaassen (52'), Dumfries (56')

Kartki: żółtę: Krychowiak (16'), Bednarek (21'), Berghuis (60'), Zieliński (83'), Żurkowski (87'), de Jong (87')

Holandia: Flekken - Timber (Teze 64') , de Vrij, Ake - Dumfries, Berghuis (Koopmeiners 64'), Klaassen (Gakpo 64'), de Jong, Blind - Bergwijn (Weghorst 77'), Depay

Polska: Skorupski - Cash, Bednarek, Kiwior, Bereszyński - Frankowski (Glik 84'), Góralski, Krychowiak, Zalewski - Zieliński, Piątek

Holandia – Polska RELACJA NA ŻYWO Liga Narodów Holandia – Polska LIVE ONLINE sobota 11 czerwca

Reprezentacja Polski występ w Lidze Narodów rozpoczęła od zwycięstwa z Walią 2:1. Natomiast o ostatnim meczu z Belgią podopieczni Czesława Michniewicza będą musieli jak najszybciej zapomnieć. "Biało-czerwoni" jako pierwsi strzelili bramkę "Czerwonym Diabłom" za sprawą niezawodnego Roberta Lewandowskiego, niestety był to jedyny plus tego spotkania, ponieważ do końca pierwszej połowy Belgowie wyrównali, a w następnych 45-minutach rozgromili Polaków strzelając im 5 goli. W sobotę reprezentacja Polski będzie podejmować Holandię, warto przypomnieć, że "Oranje" pokonali w pierwszym pojedynku właśnie podopiecznych Roberto Martineza aż 4:1.