Islandia - Węgry. Kolejny skandal na trybunach! Gwiazdami znowu chuligani [ZDJĘCIA]

2016-06-18 20:28

W Marsylii znowu skandal na trybunach! Były już burdy z udziałem fanów rosyjskich, angielskich, chorwackich przyszedł czas na Węgrów. Na Stade Velodrome zjawiło się aż 30 tysięcy fanów Madziarów i jak to w tłumie - wśród sympatyków futbolu znalazła się też grupa stadionowych troglodytów. Zaatakowali oni kibiców z dalekiej Islandii.

Euro chuliganów. Tak zostanie zapamiętany francuski turniej. Bili się Anglicy z Rosjanami. Rosjanie z Francuzami. Dochodziło do burd z udziałem Chorwatów. To wszystko zgrane karty. Bywało tak już na mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie, chociaż akurat nie na stadionach, tylko na ulicach miast-organizatorów. Węgrzy to jednak nowość. Na Velodrome do Marsylii przybyły ich tłumy. Lekko licząc, 30 tysięcy rozentuzjazmowanych fanów. I pewnie pół tysiąca idiotów, którym przyszło do głowy, że skoro mają przewagę liczebną, to mogą nawet zaatakować przybyszów z Islandii. Co z tego, że w całym kraju na dalekiej północy jest może 300 tysięcy ludzi, z czego połowa emerytów, rencistów i młodocianych. Trzeba się było nie stawiać, prawda?

Węgry. Najdziwniejszy kraj świata. Malutki, wklejony gdzieś w centrum Europy. Stosunkowo biedny. I mający mocarstwowe ambicje. Aż przez chwilę się zastanawialiśmy, czy aby przypadkiem nie opisujemy Albanii z czasów panowania Envera Hodży.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze