Izrael - Polska: Krychowiak porównany do... Jezusa. Internauci znów zaskoczyli [ZDJĘCIE]

2019-11-16 21:39 DaO
Grzegorz Krychowiak, reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Mimo że Polacy rozpoczęli spotkanie z Izraelem bez Roberta Lewandowskiego, czy Kamila Grosickiego, to na boisku w Jerozolimie w pierwszej połowie radzili sobie znakomicie. Gospodarze nie mieli w zasadzie nic do powiedzenia. Bardzo szybko bohaterem polaków został Grzegorz Krychowiak, który dał biało-czerwonym prowadzenie. Pomocnik przez internautów został porównany do... Jezusa.

Wynik spotkania w Jerozolimie Polacy otworzyli błyskawicznie. Już w czwartej minucie na listę strzelców wpisał się Krychowiak, który wykorzystał błąd rywali po rzucie rożnym dla Polaków i zdobył bramkę z bliskiej odległość. Rzecz jasna radość biało-czerwonych była ogromna, a pomocnik Lokomotiwu Moskwa utonął w objęciach kolegów. Jeden z internautów wychwycił jednak kadr, w którym Krychowiak ma szeroko rozłożone ręce i cieszy się z gola.

Użytkownik Twittera napisał: - Jesus scored against Israel. W tłumaczeniu na polski oznacza to, "Jezus strzelił przeciwko Izraelowi". Cóż... Krychowiak od niedawna postanowił na brodę i długie włosy, a to cechy charakterystyczne dla Jezusa Chrystusa, który w taki sposób przedstawiany jest na religijnych obrazach. Wpis bardzo szybko zyskał popularność na Twitterze.