Jacek Góralski

i

Autor: Cyfrasport Jacek Góralski w barwach reprezentacji Polski

Jacek Góralski o występach w zagranicznych klubach. Tak kadrowicz podsumował piłkarskie dokonania

2022-06-27 15:23

Przed kilkoma dniami pomocnik Jacek Góralski związał się dwuletnim kontraktem z VfL Bochum. Transfer do Bundesligi ma mu pomóc w wywalczeniu miejsca w reprezentacji Polski na mistrzostwa świata. Wcześniej kadrowicz występował w Bułgarii i Kazachstanie. Tak podsumował swoje dokonania w tych krajach.

Góralski ma za sobą występy w Ludogorcu Razgrad oraz Kajracie Ałmaty. Największe sukcesy notował w Bułgarii. - Nie chcę oceniać siebie i swoich zmian. O to należałoby zapytać trenerów Ludogorca i Kajrata - powiedział Jacek Góralski w niedawnej rozmowie z naszym portalem. - Z pewnością w jednym jak i w drugim klubie coś osiągnąłem. W Razgradzie trzykrotnie świętowałem mistrzostwo Bułgarii, w klubie z Ałmatów po wielu latach przerwy sięgnęliśmy po mistrzostwo Kazachstanu. W obu drużynach posmakowałem rywalizacji w rozgrywkach o europejskie puchary, dlatego wychodzę z jakimś doświadczeniem, w każdym miejscu dołożyłem cegiełkę do wyników, ale o mój progres należy pytać innych - odparł.

Słynny były włoski bramkarz o reprezentancie Polski. "Bartłomiej Drągowski zostanie zapamiętany..."

Reprezentant Polski ocenił także szanse Rakowa Częstochowa, który w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji wylosował FK Astanę. - To nie jest słaby zespół - powiedział kadrowicz. - Zaszło tam sporo zmian i to silna drużyna. Raków szczególnie będzie musiał uważać na wyjeździe, gdzie jest sztuczna murawa. Kilka lat temu przekonała się o tym chociażby Legia Warszawa. To z pewnością będzie przemawiało na korzyść Kazachów, niemniej uważam, że Raków to silniejszy zespół i stawiam na awans częstochowian - prognozował Jacek Góralski w rozmowie z naszym portalem.

Były włoski kadrowicz o Nicoli Zalewskim. Nie ma wątpliwości co do Polaka, ważne słowa o gwieździe Romy

Sonda
Czy Jacek Góralski poradzi sobie w Bundeslidze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze