Jakub Kosecki

i

Autor: Cyfrasport Jakub Kosecki

Jakub Kosecki rozsierdził kibiców Lecha. Tych słów mu nigdy nie wybaczą

2022-06-11 21:02

W Poznaniu trwają błyskawiczne poszukiwania trenera, po tym jak Lecha musiał opuścić Maciej Skorża. Temat nowego trenera „Kolejorza” frapuje wielu ekspertów, ale najbardziej zaskakującą opinię wygłosił Jakub Kosecki. Były piłkarz Legii Warszawa, a obecnie gracz Motoru Lublin, był w sobotni poranek gościem programu „Stan Futbolu”. Swoją wypowiedzią do czerwoności rozgrzał w internecie środowiska kibicowskie.

Po tych słowach z pewnością Kosecki nie będzie mile widziany na Bułgarskiej. Przypomnijmy – w poniedziałek Maciej Skorża, dla wielu dosyć niespodziewanie, ogłosił, że z powodów osobistych odchodzi z Lecha Poznań. Zmiana szkoleniowca w Lechu Poznań, to był oczywiście jeden z tematów popularnego programu o piłce. Gościem ostatniego odcinka „Stan Futbolu” był właśnie Kosecki, który powiedział: - Ja nie życzę zbyt dobrze Lechowi, dlatego mam nadzieję, że weźmie to ktoś, kto zniszczy go od środka - powiedział krótko.

Spotkanie po latach Roberta Lewandowskiego i byłego selekcjonera. Panowie padli sobie w ramiona

Tę odpowiedź skrytykowało kilku dziennikarzy, ale najbardziej wkurzeni byli oczywiście kibice Lecha Poznań. W studiu był również inny były legionista Wojciech Kowalczyk, który o zmianach w Kolejorzu wypowiedział się w trochę lepszy sposób. - Uważam, że Rafał Janas niczego by nie zepsuł jeśli chodzi o kwalifikacje do europejskich pucharów - powiedział były piłkarz, obecnie ekspert Kanału Sportowego.

Maciej Rybus podjął decyzję o swojej przyszłości. Jest oficjalne potwierdzenie, reprezentant Polski zostaje w Rosji

Czesław Michniewicz o porażce z Belgią i szansach z Holandią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze