Najlepsi polscy piłkarze

Jan Tomaszewski był najlepszy w historii. Wszelkie wątpliwości rozwiane! Ogromne wyróżnienie

2023-04-06 16:13

Moda na sztuczną inteligencję rośnie. Chat-GPT to jedno z najpopularniejszych i największych urządzeń, które pozwala internautom rozmawiać z AI (artificial intelligence). O co można ją pytać? O naprawdę wszystko! Na profilu "Łączy nas Piłka" pojawiła się jedenastka reprezentacji Polski wszech czasów w piłce nożnej. Dzięki niej rozstrzygnięto wiele wątpliwości. Jan Tomaszewski także się tam pojawił! Zobacz najlepszą 11-tkę reprezentacji Polski w naszej galerii.

Sztuczna inteligencja coraz częściej jest wykorzystywana w internecie do wspierania różnych działań. Z dobrodziejstw AI skorzystał profil "Łączy nas Piłka", który miał zapytać sztuczną inteligencję o to, jak wygląda najlepsza jedenastka reprezentacji Polski wszech czasów. W składzie nie mogło zabraknąć takich gwiazd jak Michał Żewłakow, Grzegorz Lato czy Zbigniew Boniek.

Czesław Michniewicz podbije egzotyczny kierunek?! Może zarobić fortunę, sensacyjne wieści z uznanego źródła

Sztuczna inteligencja wybrała najlepszą 11-tkę w historii reprezentacji Polski

Większe wątpliwości mogłyby dotyczyć wyboru bramkarza. W historii polskiego futbolu było wielu znakomitych, utalentowanych golkiperów. Do tego grona można zaliczyć Jana Tomaszewskiego, Józefa Młynarczyka czy z współczesnych czasów Jerzego Dudka, Wojciecha Szczęsnego czy Artura Boruca.

Sztuczna inteligencja w tej sprawie nie miała żadnych wątpliwości. Jan Tomaszewski został wybrany bramkarzem numer 1 w historii polskiego futbolu. To ogromne wyróżnienie, zwłaszcza, że konkurencja była naprawdę duża.

Zobacz najlepszą jedenastkę reprezentacji Polski wszech czasów wg sztucznej inteligencji poniżej.

Jedenastka wszech czasów wg sztucznej inteligencji: Jan Tomaszewski - Jerzy Gorgoń, Władysław Żmuda, Michał Żewłakow - Grzegorz Lato, Zbigniew Boniek, Kazimierz Deyna, Andrzej Szarmach - Gerard Cieślik, Włodzimierz Lubański, Ernest Wilimowski

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze