Jan Tomaszewski

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Jan Tomaszewski

Jan Tomaszewski na żywo! Specjalna transmisja live z udziałem słynnego bramkarza. Oglądaj!

2022-06-30 7:35

Wiele wydarzyło się w ostatnich dniach w świecie futbolu, zwłaszcza w Polsce. Przed nami emocjonujący tydzień i kilka dni, które dostarczyły dużych wrażeń - niestety, nie zawsze dobrych. Jan Tomaszewski będzie gościem specjalnej transmisji na żywo. W rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu" Przemysławem Ofiarą odpowie na pytania kibiców i nurtujące ich kwestie.

Transfer Lewandowskiego do Barcelony? Pozew Michniewicza przeciwko dziennikarzowi "Wirtualnej Polski"? Ostatnie dni przed startem rywalizacji polskich klubów w europejskich pucharach? Końcówka czerwca i początek lipca będzie bardzo emocjonującym czasem dla naszego futbolu. Dzieje się dużo! Jan Tomaszewski będzie gościem specjalnej transmisji na żywo, w której odpowie na pytania dziennikarza "Super Expressu" Przemysława Ofiary oraz kibiców. Bezkompromisowy bramkarz nie gryzie się w język, a to gwarantuje nam, że będzie się działo!

Oglądaj transmisję na żywo z udziałem Jana Tomaszewskiego w czwartek, 30 czerwca o 9:30. Zapraszamy!

Sonda
Czy zgadasz się z oceną Jana Tomaszewskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze