Jan Tomaszewski, Fernando Santos

i

Autor: Tomasz Radzik/SE/Cyfrasport Jan Tomaszewski, Fernando Santos

Mocno o braku powołania dla Krychowiaka!

Jan Tomaszewski skomentował powołania Santosa! Szczerze o braku Krychowiaka, padły mocne słowa

2023-03-17 12:55

Jan Tomaszewski postanowił skomentować powołania Fernando Santosa! Legendarny bramkarz w rozmowie z "Super Expressem" postanowił skomentować decyzję Portugalczyka w sprawie powołań. Zdaniem Tomaszewskiego, brak Krychowiaka nie jest złą decyzją, a postawienie na młodzieżowych piłkarzy jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Jan Tomaszewski postanowił odnieść się do powołań Fernando Santosa do reprezentacji Polski. Legendarny bramkarz reprezentacji Polski w trakcie rozmowy z "Super Expressem" powiedział jasno, co sądzi o decyzjach Portugalczyka i w mocnych słowach skomentował brak Krychowiaka w kadrze 

Jan Tomaszewski szczerze o decyzjach Santosa. Zabrał stanowczy głos w sprawie powołań

Jan Tomaszewski w rozmowie z "Super Expressem" stwierdził, że brak powołania dla Grzegorza Krychowiaka jest dość dobrą decyzją Santosa. Jak stwierdził legendarny bramkarz kadry, postawienie na młodzieżowych graczy jest rzeczą, którą należy chwalić, a tacy piłkarze jak Krychowiak i Grosicki mogliby przydać się wyłącznie na końcówki spotkań.

- Jestem zbudowany postawą Santosa. (...) Krychowiak, Grosicki też nie jest powołany. To są zawodnicy, którzy mogliby grać w końcówka. Zamiast Krychowiaka będzie Linetty. Odkurzył Kozłowskiego, odkurzył Szymańskiego.  -  stwierdził Jan Tomaszewski.

Jedynym zastrzeżeniem, jaką do powołań Santosa ma Tomaszewski jest decyzja o wzięciu do kadry Krzysztofa Piątka, który ma bardzo słaby okres w Salernitanie.

-  Nie rozumiem, czemu jest powołany. Gra beznadziejnie w swoim klubie - podsumował Piątka Tomaszewski.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze