Jan Tomaszewski

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Jan Tomaszewski

Jan Tomaszewski szczerze o Robercie Lewandowskim. Paulo Sousa nie powinien tego robić

2021-09-16 12:04

Jan Tomaszewski porozmawiał z "Super Expressem" w sprawie ostatniego występu Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów, gdzie Polak błysnął, zdobywając dwie bramki. W trakcie wywiadu z Michałem Skibą były bramkarz reprezentacji Polski powiedział szczerze co sądzi o grze Polaka, a także o tym, czego powinien unikać Paulo Sousa w trakcie następnych spotkań kadry narodowej.

Jan Tomaszewski postanowił zwrócić się do Paulo Sousy! Legenda piłkarskiej reprezentacji Polski była gościem rozmowy dziennikarza Super Expressu - Michała Skiby i w trakcie rozmowy powiedziała, co sądzi o postawie Lewandowskiego w trakcie ostatniego meczu Ligi Mistrzów przeciwko FC Barcelonie. Zdaniem Tomaszewskiego, Paulo Sousa powinien przyjrzeć się grze Polaka w Bayernie i wyciągnąć wnioski na nadchodzące spotkania reprezentacji Polski.

Vital Heynen się pogubił, stracił pomysł! Legendarny gracz krytykuje trenera siatkarzy

Jan Tomaszewski szczerze o grze Lewandowskiego. Nie ukrywał zachwytu

Zdaniem Jana Tomaszewskiego, mecz Bayernu przeciwko FC Barcelonie pokazuje, jak dobrym piłkarzem jest Lewandowski. Były bramkarz kadry uważa, że to spotkanie obrazuje, że reprezentacja Polski nie powinna grać z dodatkowym napastnikiem na boisku.

- Musimy grać jedną dziewiątką. . Bo jeśli gramy dwoma dziewiątkami, czy jest to Piątek, czy jest Buksa, czy to jest Milik, czy to jest Świderski, po prostu oni mu przeszkadzają. Robert, proszę zauważyć, to, że pracuje, tak. Wszyscy mówią, że to pracuś, że on wypracował to wszystko, ale Robert ma tutaj nieprawdopodobny zmysł przewidywania, intuicję, percepcję. [...] Nawet Albańczycy byli z nami lepsi, gdy graliśmy dwoma dziewiątkami - uważa Tomaszewski.

Andrzej Gołota zmaga się z tym od 36 lat! Popełnił błąd, nie może sobie tego darować

Wilfredo Leon: Czy ktoś może nas pokonać?

Tomaszewski zwrócił się do Sousy. Ma dla niego radę

W trakcie rozmowy Tomaszewski zaapelował do Sousy, aby ten postawił na zaledwie jednego napastnika w postaci Roberta Lewandowskiego. Ma to się pozytywnie przełożyć na dalsze mecze reprezentacji Polski.

- Mam nadzieję, że to (mecz przeciwko FC Barcelonie - dop.aut.), przekona Sousę, że tak już powinniśmy grać - jednym Robertem. Bo to będzie bardzo ważne, nie tutaj nawet w meczu z Węgrami, bo tutaj sądzę, że Robert sam wygra te mecze, ale w meczach barażowych, które będą bardzo potrzebne. Pokaż mi drugą linię, pokaż mi środek pola, to powiem Ci, kim jesteś - mówi Tomaszewski.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze