Jessica Ziółek UJAWNIŁA powody rozstania z Milikiem?! Mocne słowa, to wiele wyjaśnia

2021-02-04 12:16
Jessica Ziółek
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Jessica Ziółek

Arkadiusz Milik oraz Jessica Ziółek spędzili razem ostanie lata, jednak wszystko wskazuje na to, że kolejne spędzą już osobno. Pomimo tego, że żadna ze stron nie potwierdziła jeszcze informacji o rozstaniu, fani pary oraz media są pewni, że do niego doszło. W ostatnich dniach na Instagramie Ziółek pojawił się także post, pod którym znaleźć można było tajemniczy opis. Czyżby wyjaśniał on co było powodem zakończenia związku z Arkadiuszem Milikiem?

Arkadiusz Milik rozpoczął niedawno kolejny etap w swojej karierze, przenosząc się z Napoli do Marsylii, gdzie może liczyć na cenne minuty przed rozpoczęciem mistrzostw Europy. Do tej pory reprezentant Polski mieszkał ze swoją partnerką, Jessicą Ziółek w Neapolu, jednak wszystko wskazuje na to, że do Francji przeniósł się sam. Chociaż żadna ze stron nie potwierdziła, że faktycznie doszło do zakończeniu związku, to kibice i media są przekonani, że po dekadzie wspólnego życia, para zdecydowała się rozstać. W ostatnich tygodniach Jessica Ziółek jest również bardziej aktywna w sieci, a niedawno opublikowała post, którego opis mógł zastanowić internautów. To, co było w nim zawarte, mogło tłumaczyć bowiem, dlaczego doszło do ewentualnego rozstania. Poznajcie szczegóły zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

CZYTAJ TAKŻE: Pierwsza żona Majdana odnosi wielkie sukcesy. Rozenek może PŁONĄĆ z ZAZDROŚCI

Jessica Ziółek towarzyszyła Milikowi w kolejnych etapach jego kariery, mieszkając z nim także w Neapolu. Ponadto, para wspólnie była zaangażowana w promocję firmy Ziółek. Ostatnie zdjęcia byłej partnerki Arka Milika mogą świadczyć jednak o tym, że dziewczyna nie przeprowadziła się z piłkarzem do Marsylii i przeniosła się do Polski. 

Sprawdź: Justyna Żyła ZMIESZANA Z BŁOTEM! Wszystko przez jeden, niepozorny wpis. Te komentarze mogą ją ZABOLEĆ

Sonda
Czy przejście Arkadiusza Milika do Olymipque Marsylia to dobra decyzja?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze