Jessica Ziółek

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Jessica Ziółek

Jessica Ziółek UJAWNIŁA powody rozstania z Milikiem?! Mocne słowa, to wiele wyjaśnia

2021-02-04 12:16

Arkadiusz Milik oraz Jessica Ziółek spędzili razem ostanie lata, jednak wszystko wskazuje na to, że kolejne spędzą już osobno. Pomimo tego, że żadna ze stron nie potwierdziła jeszcze informacji o rozstaniu, fani pary oraz media są pewni, że do niego doszło. W ostatnich dniach na Instagramie Ziółek pojawił się także post, pod którym znaleźć można było tajemniczy opis. Czyżby wyjaśniał on co było powodem zakończenia związku z Arkadiuszem Milikiem?

Arkadiusz Milik rozpoczął niedawno kolejny etap w swojej karierze, przenosząc się z Napoli do Marsylii, gdzie może liczyć na cenne minuty przed rozpoczęciem mistrzostw Europy. Do tej pory reprezentant Polski mieszkał ze swoją partnerką, Jessicą Ziółek w Neapolu, jednak wszystko wskazuje na to, że do Francji przeniósł się sam. Chociaż żadna ze stron nie potwierdziła, że faktycznie doszło do zakończeniu związku, to kibice i media są przekonani, że po dekadzie wspólnego życia, para zdecydowała się rozstać. W ostatnich tygodniach Jessica Ziółek jest również bardziej aktywna w sieci, a niedawno opublikowała post, którego opis mógł zastanowić internautów. To, co było w nim zawarte, mogło tłumaczyć bowiem, dlaczego doszło do ewentualnego rozstania. Poznajcie szczegóły zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

CZYTAJ TAKŻE: Pierwsza żona Majdana odnosi wielkie sukcesy. Rozenek może PŁONĄĆ z ZAZDROŚCI

Jessica Ziółek towarzyszyła Milikowi w kolejnych etapach jego kariery, mieszkając z nim także w Neapolu. Ponadto, para wspólnie była zaangażowana w promocję firmy Ziółek. Ostatnie zdjęcia byłej partnerki Arka Milika mogą świadczyć jednak o tym, że dziewczyna nie przeprowadziła się z piłkarzem do Marsylii i przeniosła się do Polski. 

Sprawdź: Justyna Żyła ZMIESZANA Z BŁOTEM! Wszystko przez jeden, niepozorny wpis. Te komentarze mogą ją ZABOLEĆ

Sonda
Czy przejście Arkadiusza Milika do Olymipque Marsylia to dobra decyzja?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze