Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza

To on chce zastąpić Cezarego Kuleszę!

Jest nowy kandydat na szefa PZPN! Wszystko potwierdził, przejmie stanowisko po Kuleszy?

2023-03-23 7:36

Wiemy już, kto stanie w drodze o fotel szefa PZPN w 2025 roku! Okazuje się, że do walki o fotel szefa polskiej centrali piłkarskiej stanie przegrany ostatnich wyborów, Marek Koźmiński. Były reprezentant Polski przyznał, że chce walczyć o stanowisko w rozmowie w programie "Cioną po Oczach" na YouTubie. Padła jasna deklaracja.

Marek Koźmiński nie przestanie starac się o posadę szefa PZPN! Były reprezentant Polski w rozmowie z programem "Cioną po Oczach" przyznał, że planuje powalczyć o posadę, mimo swojej ostatniej przegranej. Padła jasna i prosta deklaracja, to własnie Koźmiński zastąpi Cezarego Kuleszę?

Marek Koźmiński chce zostać szefem PZPN. Do wszystkiego się przyznał

Mimo że ostatnia przegrana Koźmińskiego w walce o stołek szefa piłkarskiej centrali była dość dotkliwa, to sam Koźmiński zdaje się nie porzucać swoich ambicji o objęciu stanowiska szefa piłkarskiej centrali, co potwierdził w programie "Cioną po Oczach". Jeden z internautów zapytał go bowiem, czy ten planuje jeszcze raz spróbowac startu, na co odpowiedź byłego reprezentanta Polski była bardzo prosta.

- Odpowiedź bardzo krótka - tak - powiedział Koźmiński.

Przedtem przegrany ostatnich wyborów udzielił wypowiedzi dla "Interii", w której przyznał, że poprzednia elekcja na szefa PZPN była dla niego dobrym doświadczeniem.

- Dużo się nauczyłem dzięki tej kampanii. Uczestniczyłem wcześniej w wyborach władz PZPN trzykrotnie, ale nie jako kandydat na prezesa. To było dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Przegrałem. Czy spróbuję jeszcze raz? Zobaczymy. Zdaję sobie sprawę z popełnionych błędów. Moje życie to nieustanna nauka na błędach, które popełniałem i nadal popełniam. Mam tylko nadzieję, że wnioski, które z tego wyciągam, są właściwe - mówił Koźmiński.

Sonda
Czy Marek Koźmiński to dobry kandydat na prezesa PZPN?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze