Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

walczy o powołanie

Jeszcze nie zatrudnili Gerrarda, a Grzegorz Krychowiak już nabija u niego punkty! Wykorzystał okazję, strzał w dziesiątkę

2023-01-17 13:32

Zarówno kibice reprezentacji Polski, jak i sami kadrowicze z niecierpliwością wyczekują informacji o tym, kto zostanie nowym selekcjonerem Biało-czerwonych i zastąpi Czesława Michniewicza. Sporo w ostatnim czasie mówi się o Stevenie Gerrardzie i pomimo tego, że wciąż nie jest to pewne, Grzegorz Krychowiak postanowił zabezpieczyć się na ewentualność, gdyby to właśnie legenda Liverpoolu objęła kadrę, nabijając u niego kilka punktów.

Po tym, jak Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się nie przedłużać umowy z Czesławem Michniewiczem, od pierwszego dnia stycznia reprezentacja Polski pozostaje bez selekcjonera. W tym czasie oczywiście w mediach przewinęło się już wiele nazwisk potencjalnych selekcjonerów, a największe emocje zdecydowanie wzbudziły doniesienia o tym, że PZPN ma brać pod uwagę Stevena Gerrarda. Wśród kadrowiczów z pewnością nie brakuje obaw o to, czy nowy selekcjonera zdecyduje się ich powołać i w prześmiewczy sposób kilka punktów u Gerrarda zdecydował się nabić Grzegorz Krychowiak, na wypadek gdyby Anglik faktycznie objął kadrę Biało-czerwonych. 

Krychowiak nabija punkty u Gerrarda, chociaż nawet go nie zatrudnili. Polski piłkarz upatrzył idealną okazję

Pomocnik reprezentacji Polski nie raz już pokazywał, że czuje się w mediach społecznościowych jak ryba w wodzie i potwierdził to również tym razem. Na jednym z twitterowych profili pojawiło się z pozoru niewinne pytanie o to, kto zdaniem internautów jest najlepszym zawodnikiem Liverpoolu w całej historii klubu. Krychowiak z miejsca odpowiedział, że właśnie Gerrard i nawet nie krył swoich intencji. 

Jeszcze nie zatrudnili Gerrarda, a Grzegorz Krychowiak już nabija u niego punkty! Wykorzystał okazję, strzał w dziesiątkę

Steven Gerrard *Mogę odnieść korzyści z tego komplementu w przyszłości, kto wie - zażartował Grzegorz Krychowiak w odpowiedzi z humorem podchodząc do plotek o tym, że legenda Liverpoolu oraz były trener m.in. Rangersów i Aston Villi może w przyszłości prowadzić polską reprezentację. 

Sonda
Czy następcą Czesława Michniewicza powinien być polski, czy zagraniczny trener?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze