Kamil Glik

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Glik

Złe doniesienia dla reprezentacji Polski!

Kamil Glik kontuzjowany! Opuścił boisko w trakcie meczu, nie wiadomo co dalej z obrońcą!

2022-10-02 22:21

Złe wiadomości dla reprezentacji Polski. Kamil Glik nie dokończył starcia między swoim Benevento a Ascoli w ramach rozgrywek włoskiej Serie B. Okazuje się, że były piłkarz Monako i Torino nabawił się urazu pachwiny, jednak nie wiemy, jak bardzo poważnego. Patrząc na fakt, że Czesław Michniewicz chętnie stawiał na Glika w meczach kadry, drużyna narodowa może mieć dość poważny problem.

Złe wiadomości dla reprezentacji Polski. Kamil Glik nie dokończył spotkania między Ascoli a Benevento. Reprezentant Polski opuścił boisko w 61. minucie starcia i jak na razie nie wiemy, czy kontuzja nie spowoduje u niego dłuższej przerwy. Obrońca rozgrywał praktycznie wszystkie mecze w kadrze narodowej, więc w razie najgorszego, Czesław Michniewicz będzie miał naprawdę ciężki dylemat.

Kamil Glik nie dokończył meczu. Reprezentant Polski zmaga się z kontuzją

O ile do tej pory jasne było, że na mistrzostwach świata w Katarze nie wystąpi Jakub Moder, który doznał groźnej kontuzji w trakcie meczu Premier League, o tyle teraz fani kadry mogą martwić się o jeszcze jednego piłkarza. Lider polskiej defensywy, Kamil Glik, nie dokończył meczu Serie B między Ascoli a Benevento. Jak na razie nie wiemy co prawda, co wydarzyło się z piłkarzem kadry, ale wiemy już, że przyczyną opuszczenia boiska przez doświadczonego gracza są problemy z pachwiną. W jego miejsce na boisku pojawił się Christian Pastina, dla ktorego był to dopiero pierwszy mecz w tym sezonie, co pokazuje tylko i wyłącznie, jak ważnym piłkarzem dla drużyny Benevento jest były kapitan Torino.

Włoskie media podają informację w sprawie Glika. Wszystko ma wyjaśnić się już niebawem

Zdaniem włoskich mediów, piłkarz reprezentacji Polski już w najbliższym czasie przejdzie kompleksowe badania medyczne, które zadecydują o jego dalszej grze. Miejmy nadzieję, że kontuzja, której nabawił się obrońca, nie wykluczy go z rozgrywek piłkarskich mistrzostw świata.

Sonda
Czy brak Glika byłby dużym osłabieniem dla kadry?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze