Jakub Moder

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Moder

Prawda wyszła na jaw!

Reprezentant Polski popłakał się gdy usłyszał dramatyczną wiadomość. Nie zobaczymy go jeszcze długi czas

2022-08-10 16:20

Reprezentacja Polski szykuje się już powoli do mistrzostw świata w Katarze, jednak zabraknie w niej piłkarza, który przez miesiące dawał znak swojej klasy i umiejętności. Jakub Moder nadal zmaga się z kontuzją zerwanego więzadła krzyżowego, która skreśli go z udziału w światowym czempionacie. Piłkarz Brighton and Hove Albion udzielił mocnego wywiadu programowi "Foot Truck", gdzie przyznał się, że przyjął informację o urazie z wielkim cierpieniem. Nie zabrakło łez.

Jakub Moder postanowił opowiedzieć o swoich uczuciach względem kontuzji, która przekreśliła go na długie miesiące z gry w piłkę. Zawodnik Brighton and Hove Albion przyznał w rozmowie z "Foot Truck", że bardzo cierpiał, gdy zobaczył badania swojej nogi. Tak mocna wypowiedź pokazuje, jak bardzo zależało Moderowi na grze i jak przeżywa swój uraz.

To może być gigantyczna kompromitacja Barcelony. Lewandowski się wścieknie? Trudno w to uwierzyć

Jakub Moder dochodzi do zdrowia po kontuzji. Bardzo przeżył swój uraz

Kontuzja nogi, która sprawiła, że Jakub Moder nie pojawi się na mistrzostwach świata w Katarze, powiedział, że informacja o problemie zdrowotnym sprawiła, że nie mógł opanować emocji. Zamiast skupić się na graniu w Premier League i budowaniu formy przed spotkaniami reprezentacji Polski, zawodnik musiał poświęcić się leczeniu.

- Kiedy usłyszałem diagnozę po rezonansie, popłakałem się. Tydzień temu wywalczyliśmy awans na mundial. Ja już wiedziałem na boisku, że to jest coś poważnego. Usłyszałem trzask w kolanie - powiedział piłkarz reprezentacji Polski na kanale "Foot Truck".

Były gwiazdor Legii trafi do giganta? Szokujące doniesienia z Anglii, w grze są grube miliony

Jakub Moder zmagał się z urazem przez dłuższy czas. Nie czuł skutków urazu

Piłkarz przyznał, że kontuzje z nogą miał już dłuższy czas, ale nie czuł bolesnych skutków urazu.

- To był cios. Z tym kolanem miałem problem rok temu po meczu z Hiszpanią na Euro. Nie zagrałem ze Szwecją, miałem dwa tygodnie rehabilitacji i wróciłem do klubu gotowy do gry. Poza tym nigdy nic mi nie dolegało. Nie miałem żadnego urazu, który wykluczyłby mnie z gry choćby na jeden mecz - przyznaje zawodnik kadry.

Sonda
Czy piłkarze odniosą sukces na mistrzostwach świata w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze