Glik szaleje na skuterze!

i

Autor: JK Glik szaleje na skuterze!

Kamil Glik spędza wakacje na Mazurach. Szaleje na skuterze i robi pranie [ZDJĘCIA TYLKO U NAS]

2018-07-06 7:00

Inni wybierają tropiki i gorące plaże, a Kamil Glik (30 l.) odpoczywa zgodnie z zasadą: dobre, bo polskie. Obrońca reprezentacji łapie oddech po nieudanym mundialu na Mazurach. Glik korzysta z uroków tego wspaniałego miejsca, wzorem Roberta Lewandowskiego (30 l.) śmigając po jeziorze skuterem. Dużo czasu spędza też z ukochanymi żoną (Marta) i córeczką (Wiktoria).

Na błogi odpoczynek Glik zasłużył, bo to był dla niego czerwiec jak z koszmarów. Najpierw podczas zgrupowania w Arłamowie doznał kontuzji barku, która omal nie wykluczyła go z wyjazdu na mundial. W Rosji zagrał tylko kilkanaście minut w w meczu z Kolumbią (0:3) i całe spotkanie z Japonią (1:0). Trudno go winić za klęskę na mundialu, dlatego na jego zdjęcia z wakacji kibice z pewnością spojrzą nieco przychylniej, niż na spacery Grzegorza Krychowiaka po plaży w Miami i zabawę Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko na Ibizie.

Kamil Glik dużo czasu spędził, pędząc skuterem po mazurskim jeziorze. Widać, że z jego kontuzjowanym barkiem już wszystko w porządku. Po zakończonej przejażdżce Glik samodzielnie odprowadzał maszynę. Stoper kadry to bardzo rodzinny człowiek, dlatego większość czasu spędza z żoną Martą i córką Wiktorią. Oprócz tego sprawdzał się w roli pana domu - nie pozwalał żonie nosić suszarki z mokrymi ubraniami i ochoczo robi to sam.

Najnowsze