Kamil Grabara odradza się w Danii. Potwierdza wielki talent. Co za seria bramkarza!

2021-02-24 21:15 MaSz
Kamil Grabara
Autor: Cyfra Sport Kamil Grabara

Na początku sezonu Kamil Grabara trafił do Aarhus. Po raz drugi Liverpool wypożyczył go do duńskiego klubu. Początek miał średni, ale ostatnio nasz rodak zbiera dobre recenzje. Nie tylko zachowuje czyste konto, a jego drużyna zajmuje miejsce na podium.

Kamil Grabata to jeden z najbardziej utalentowanych polskich bramkarzy. Eksperci wróżą mu dużą karierę. Jest zawodnikiem Liverpoolu. Mistrz Anglii wypożycza go do innych klubów, aby nasz rodak grywał regularnie. Tak było za pierwszym razem w Aarhus i za drugim w Huddersfield. W tej edycji młodzieżowy reprezentant Polski zawitał ponownie do Aarhus. Na starcie w tym zespole szło mu różnie, zdarzały mu się wpadki. Jednak ten okres ma za sobą. Widać, że złapał już właściwy rytm i jest w dobrej dyspozycji. Trzeba docenić jego postawę. W pięciu meczach z rzędu w lidze nie puścił gola. W tych spotkaniach klub Polaka zanotował trzy wygrane i dwa remisy.

Kiedy Tomas Pekhart będzie gotowy do gry? Nowe informacje w sprawie zdrowia gwiazdy Legii

Po 17. kolejkach Aarhus zajmuje w lidze trzecie miejsce. Do prowadzącego Broendby Kopenhaga traci pięć punktów. Może pochwalić się 16 straconymi golami, co jest drugim wynikiem w lidze. Grabara zagrała w 14 meczach. W najbliższej kolejce (28 lutego) przed młodym bramkarzem i jego kolegami wyjazdowe starcie z FC Kopenhaga (czwarta pozycja).

Były kadrowicz OPOWIADA O Paulo Sousie. Nie zgadniecie kogo przypominał selekcjoner

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze