Kamil Grosicki, Hull City

Autor: East News Jordi Amat i Kamil Grosicki podczas meczu Hull City - Swansea City 2-1

Kamil Grosicki strzelił NIESAMOWITEGO gola! Ale bomba Polaka! [WIDEO]

2017-11-04 19:02

Kamil Grosicki od kiedy tylko pojawił się w zespole Hull City, odgrywa w nim bardzo ważną rolę. Niczego nie zmienił spadek z Premier League. Na jej zapleczu reprezentant Polski również radzi sobie doskonale. Dotychczas zdobył cztery bramki i zanotował cztery asysty. W sobotnim meczu zdobył swojego piątego gola. I to jakiego! Zobaczcie WIDEO.

Kamil Grosicki był ostatnio w ogniu krytyki. Były piłkarz Hull City Peter Swan mówił o Polaku, jakoby jego mniemanie o sobie było aż nadto wysokie i według niego stawiał się wyżej niż cała liga Championship. Popularny "Grosik" odpowiedział w najlepszy możliwy sposób na te słowa. Po takich bramkach, jak ta w sobotnim meczu można śmiało powiedzieć, że Kamil Grosicki przerasta rozgrywki zaplecza Premier League. Polak otworzył wynik w wyjazdowym spotkaniu z Sheffield United.

To drugi gol z rzędu Polaka. We wtorkowym spotkaniu z Middlesbrough pojawił się na boisku w pięćdziesiątej piątej minucie i a po nieco ponad kwadransie zdobył bramkę kontaktową. Hull City uległo wtedy na własnym boisku 1:3. Niestety historia się powtórzyła. W starciu z Sheffield Hull City prowadziło po golu Polaka 1:0, ale w drugiej połowie straciło a cztery gole, wszystkie autorstwa Leona Clarke'a. Skończyło się kolejną porażką, tym razem 1:4. Poniżej gol "Grosika" sprzed kilku dni.

Zobacz: Kamil Grosicki stawia się wyżej niż inni piłkarze? Polak krytykowany na wyspach

Przeczytaj: Kamil Grosicki znów chce walczyć z Joanną Jędrzejczyk! "Jestem gotowy"

Sprawdź: Adam Nawałka wysłał zagraniczne powołania. Zobacz, kogo pominął?