Kamil Jóźwiak zadziwił dziennikarzy i kibiców! Wskazał na najlepszego piłkarza, z którym grał i nie jest to Lewandowski, szok!

2021-06-12 12:27
Kamil Jóźwiak
Autor: Cyfra Sport Kamil Jóźwiak

Kamil Jóźwiak zdecydował się na szokujące wyznanie. Piłkarz Derby County wziął udział w konferencji prasowej z dziennikarzami i powiedział o tym, kto jest najlepszym piłkarzem, z jakim miał okazję grać. Okazuje się, że nie jest to Robert Lewandowski, a inny z kolegów z kadry narodowej. Wypowiedź Jóźwiaka może szokować, szczególnie że Lewandowski uznawany jest obecnie za najlepszego futbolistę świata, co udowodnił w poprzednim sezonie Bundesligi.

Kamil Jóźwiak zadziwił kibiców i dziennikarzy w całej Polsce! Skrzydłowy Derby County, który był gościem konferencji prasowej reprezentacji Polski, postanowił powiedzieć, kim jest najlepszy piłkarz, z jakim miał okazję grać. Co dziwne, wybór nie padł na Roberta Lewandowskiego, a na innego zawodnika kadry, który do tej pory rozczarowywał w barwach narodowych.

Grzegorz Krychowiak przeżył TRAUMĘ. Dresiarze napadli go i spalili mu włosy, prawda wyszła na jaw!

Kamil Jóźwiak szokuje dziennikarzy. Powiedział, kto jest najlepszym piłkarzem, z którym grał

Pomocnik Derby Country, który wyrasta na jednego z liderów kadry narodowej, jest zdania, że Piotr Zieliński jest zawodnikiem, z którym grało mu się najlepiej. Były zawodnik Lecha Poznań zwrócił uwagę na niezwykłą technikę gracza Napoli, która mu bardzo imponuje.

- Piotr Zieliński to najlepszy piłkarz pod względem techniki, z jakim grałem. - powiedział reprezentant Polski na spotkaniu z przedstawicielami mediów.

Wypowiedź Jóźwiaka może być szokująca, zważając na fakt, że Zieliński zawodził w barwach narodowych i mimo łatki wielkiego talentu, nigdy nie potrafił pokazać pełni swoich umiejętności w kadrze. Co innego Robert Lewandowski, który obecnie uznawany jest za najlepszego gracza świata i nie raz pokazywał wielką klasę, grając dla "Biało-Czerwonych".

Robert Lewandowski spalił się ze wstydu! Kuriozalna wpadka na treningu reprezentacji, koledzy mu tego nie zapomną

Raport z Sopotu

Zieliński wychwalany przez ekspertów. Odegra ważną rolę w trakcie Euro?

Mimo że Piotr Zieliński miał zawsze wielkie problemy z grą w kadrze, to cieszy się wielkim uznaniem ekspertów i zdaniem części z nich, może odegrać bardzo ważną rolę w trakcie mistrzostw Europy. Takiego zdania jest ekspert telewizji ESPN, Gab Marcotti, który porównuje gracza do gwiazdora Manchesteru City i reprezentacji Belgii - Kevina De Bruyne.

- Cudowne dziecko polskiej piłki stało się mężczyzną. Jego spostrzegawczość pozwala porównać go do Kevina de Bruyne, co jest najlepszym komplementem, jaki można wystawić piłkarzowi na tej pozycji – twierdzi Marcotti.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze