KAPITALNY gol Sebastiana Szymańskiego z rzutu wolnego dla Dynamo Moskwa [WIDEO]

2020-02-17 22:57 MaSz
Sebastian Szymański, reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Sebastian Szymański

Dynamo Moskwa na zgrupowaniu w Turcji przygotowuje się do rundy rewanżowej ligi rosyjskiej. Piłkarzem tego klubu jest Sebastian Szymański. Skrzydłowy reprezentacji Polski strzelił kapitalnego gola z rzutu wolnego w przegranym 1:3 meczu kontrolnym z PFK Soczi. Warto zobaczyć efektowną bramkę naszego kadrowicza.

To pierwszy sezon Sebastiana Szymańskiego w lidze rosyjskiej. Do Dynamo przeniósł się z Legii Warszawa. Po rundzie jesiennej drużyna z Moskwy zajmuje w ekstraklasie ósme miejsce. Polak zagrał w 18 spotkaniach, strzelił jedną bramkę.
Dynamo obecnie przebywa w Turcji, gdzie szlifuje formę przed drugą częścią rozgrywek. Teraz drużyna zmierzyła się z PFK Soczi (ostatnia drużyna ligi) i przegrała 1:3. Bramkę dla zespołu z Moskwy zdobył Sebastian Szymański. Na początku spotkania polski pomocnik w pięknym stylu wykonał rzut wolny. Uderzył nad murem, a piłka wylądowała w lewym okienku bramki drużyny z Soczi. Bramkarz był bez szans. Tak Polak strzelił tego gola.
W kolejnych sparingach Dynamo zagra z klubami z Białorusi: FK Mińsk i Dinamem Mińsk. Liga rosyjska startuje 29 lutego i już w pierwszej kolejce derby Moskwy: Dynamo - Spartak.

Najnowsze