Zapadła decyzja w sprawie przyszłości Arkadiusza Milika? Może odejść z Napoli

2020-02-17 21:25 MSo
Arkadiusz Milik
Autor: CAFARO/LAPRESSE VIA AP Arkadiusz Milik

Czy przygoda Arkadiusza Milika z zespołem Napoli zakończy się już po tym sezonie? Coraz więcej na to wskazuje! Zawodnik nie jest w stanie dojść do porozumienia z klubem w sprawie nowego kontraktu. Według plotek pojawiających się we włoskich mediach, ekipa z Neapolu szuka już nowego napastnika w miejsce Polaka.

Rozmowy Napoli z Arkadiuszem Milikiem cały czas się przeciągają. Umowa Polaka wygasa za mniej niż 1,5 roku, a jego przyszłość wciąż nie jest jasna. Brak porozumienia w rozmowach w sprawie nowego kontraktu nie do końca podoba się władzom neapolitańskiej ekipy. Czy zniecierpliwieni działacze postawią przez to na innego snajpera?

Jak informuje dobrze poinformowany włoski użytkownik Twittera "Spud", Napoli już szuka nowego napastnika. Tamtejsze media ufają temu źródłu - ostatnio to właśnie on jako pierwszy informował o transferze Christiana Eriksena do Interu Mediolan. - Nie ma porozumienia w sprawie nowego kontraktu Arkadiusza Milika, Napoli szuka nowego napastnika - twierdzi "Spud" cytowany przez NapoliPiu.com.

Polski napastnik opuścił ostatni mecz Napoli z powodu kontuzji. Jego koledzy poradzili sobie bez niego i wygrali z Caglari 2:0! Kontrakt Milika trwa w czerwcu 2021 roku. Jeśli działacze będą chcieli go sprzedać i zarobić na nim cokolwiek, muszą to zrobić w przeciągu najbliższego okienka transferowego. Za rok będzie mógł odejść za darmo.

Najnowsze