Kibice BEZLITOŚNI dla nowego trenera reprezentacji Polski. Przewidują jego rychłe zwolnienie

2021-01-21 20:21 ŁOLI
Paulo Sousa
Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Zaledwie kilka chwil po tym, jak Polski Związek Piłki Nożnej poinformował kibiców, że z posadą selekcjonera polskiej reprezentacji pożegnał się Jerzy Brzęczek, kibice biało-czerwonych oraz dziennikarze zaczęli zastanawiać się, kto może go zastąpić. Ostatecznie Zbigniew Boniek uciął spekulacje i potwierdził, że posadę otrzymał Paulo Sousa. Portugalczyk od samego początku ma swoich przeciwników i zwolenników, którzy postanowili wyrazić w sieci swoje zdanie.

Informacja opublikowana przez Polski Związek Piłki Nożnej w poniedziałek 18 stycznia o tym, że Jerzy Brzęczek przestał pełnić funkcję trenera polskiej reprezentacji zaskoczyła fanów. Zbigniew Boniek niejednokrotnie oświadczał, że Jerzy Brzęczek może czuć się o swoją posadę. Były już trener jednak nie poprowadzi biało-czerwonych na zbliżających się mistrzostwach Europy, a prezes PZPN poinformował na konferencji prasowej, kto zajmie jego miejsce. Wybór Zbigniewa Bońka padła na Paulo Sousę, 50-letniego Portugalczyka. Kibice niemal od razu postanowili wyrazić swoje zdanie na temat nowego selekcjonera. - Kto to jest?, Co to za wynalazek? - Komentowali fani, którzy nie są do końca przekonani co do kandydatury Sousy. 

CZYTAJ TAKŻE: Robert Lewandowski wiedział, że Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony?! Dziwne tłumaczenia Zbigniewa Bońka!

Część internautów postanowiła w żartobliwy sposób skomentować wybór prezesa Zbigniewa Bońka. Wśród nich znalazł się także Bartosz Ignacik, dziennikarz Canal+Sport. W swoim wpisie odniósł się on do ostatnich słów Paulo Sousy z jego powitalnego wideo, w których Portugalczyk mówi "Łączy nas piłka, dziękuję i dowiedzenia." - Nowy selekcjoner już wie co powie na koniec lipca - napisał na Twitterze Ignacik. 

Zbigniew Boniek wygląda FATALNIE. Co się stało? Konieczna była operacja

Najnowsze